Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Да бидам искрен ако има некој од кој се плашам за наредната сезона тоа е секако Мачка,од Ѓорѓи немам ни малку став бидејќи не е ништо повеќе од Дамир....А Кол нема да игра така добро како што играше оваа сезона(немој за Кол пак да се испровоцирате тоа е само мое мислење):pos2:
Хммм да не те потсетувам што зборуваше за Кол минатата сезона, па на крај виде што испадна...за тоа да не лафиме пред време:smir:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Јас само спомнав шо пишуваше во спорт... тој што пишува си знае најдобро,ама шом викате оти ке остане кол нека остане.. поквалитетна кошарка ке има и тва ного...мзт стана конкурентен,тука е фершпед а да не правам мабет за фени и струмица.значи таа година ке имаме доста квалитетни и интересни натпревари.
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Јас само спомнав шо пишуваше во спорт... тој што пишува си знае најдобро,ама шом викате оти ке остане кол нека остане.. поквалитетна кошарка ке има и тва ного...мзт стана конкурентен,тука е фершпед а да не правам мабет за фени и струмица.значи таа година ке имаме доста квалитетни и интересни натпревари.
е момци да не заборавиме и амак вај година как со ми изгледа појаки ке се од лани најавуваат големи засилувања поззззззз:helou:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Хммм да не те потсетувам што зборуваше за Кол минатата сезона, па на крај виде што испадна...за тоа да не лафиме пред време:smir:
Абе другарче тоа е само мое мислење може?Јас така мислам и што сега?:bip:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
браво за стари.ептен ме израдува.:vozbud:јас мислам дека стари е човекот кој требаше да потпише барем уште една год.зашто е многу битен играч во последни минути,секунди.:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Абе другарче тоа е само мое мислење може?Јас така мислам и што сега?:bip:
јас христов за тебе мислам дека едноставно сакаш да правиш контра на секој еден на нашиов фан клуб, а иако мозеби и се слагаш со нечие мислење.никогаш не си го признал мислењето на некој од фан клубот,и никогаш не си казал ни за ниту еден кошаркар на фени дека е добар.не дека мене тоа ме замара нешто али редно време е некој да ти го казе.позз и да знаеш ова е мое мислење!!:uvo:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
јас христов за тебе мислам дека едноставно сакаш да правиш контра на секој еден на нашиов фан клуб, а иако мозеби и се слагаш со нечие мислење.никогаш не си го признал мислењето на некој од фан клубот,и никогаш не си казал ни за ниту еден кошаркар на фени дека е добар.не дека мене тоа ме замара нешто али редно време е некој да ти го казе.позз и да знаеш ова е мое мислење!!:uvo:
Има,има добри играчи Фени ама за мене Гоцевски и Мачка се ваши најдобри играчи.
А за контра на секој нема врска,секогаш си го кажувам своето мислење:helou::pos2:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Има,има добри играчи Фени ама за мене Гоцевски и Мачка се ваши најдобри играчи.
А за контра на секој нема врска,секогаш си го кажувам своето мислење:helou::pos2:
Ајдее, еднаш вика Гоцевски немал поима, Мачка не го бивало по повредите, Кол бил играч со една рака, сеа па друго вика, ти дете не знаеш шо зборуваш, ти немаш свое мислење бре, пишуваш работи без врска, Чековски не бил добар играч, аууу стручњакот најде да кажува кој е добар играч, размисли малце пред да пишиш нешто и не додевај ногу
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Ајдее, еднаш вика Гоцевски немал поима, Мачка не го бивало по повредите, Кол бил играч со една рака, сеа па друго вика, ти дете не знаеш шо зборуваш, ти немаш свое мислење бре, пишуваш работи без врска, Чековски не бил добар играч, аууу стручњакот најде да кажува кој е добар играч, размисли малце пред да пишиш нешто и не додевај ногу
е со го напаѓате детето он најдобро знаа од сите нас со се слуцува у мак косарката ај не говорејте само така:bip::bip:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Да бидам искрен ако има некој од кој се плашам за наредната сезона тоа е секако Мачка,од Ѓорѓи немам ни малку став бидејќи не е ништо повеќе од Дамир....А Кол нема да игра така добро како што играше оваа сезона(немој за Кол пак да се испровоцирате тоа е само мое мислење):pos2:
А шо го лафиш тој Дамир кога уште нема потпишано нов договор со вас, и вие стварно не знаете кој е Ѓорѓи Чековски, во тоа сум сигурен... кога Михајловски успеа го спакува Латович минатата сезона, можам да замислам како ќе му биде кога Станко ќе го чува.

А гледам и Нострдамус си го наследил, дај барем кажи кој ќе биде шампион да не се замараме...
Не знам како може такви работи да пишуваш, ако остане Кол и другата сезона (а големи се шансите да остане) ќе зема поголема плата и ќе добие поголем стан за сопругата и за синот да си ги донесе тука, одлични предуслови за уште пострашни игри, за разлика од тоа што ти го тврдиш.

е со го напаѓате детето он најдобро знаа од сите нас со се слуцува у мак косарката ај не говорејте само така:bip::bip:
Така ли ве лаже таму у Струмица :pos:
 

legend

legend is back
Член од
25 април 2008
Мислења
1.526
Поени од реакции
229
Да бидам искрен ако има некој од кој се плашам за наредната сезона тоа е секако Мачка,од Ѓорѓи немам ни малку став бидејќи не е ништо повеќе од Дамир....А Кол нема да игра така добро како што играше оваа сезона(немој за Кол пак да се испровоцирате тоа е само мое мислење):pos2:
оф дете дете ти немаш појма шо се случува бе
мислиш оти тренирас кошарка и сета а знаиш али ај има време ке стекнуваш искуство

Абе другарче тоа е само мое мислење може?Јас така мислам и што сега?:bip:
абе твое мислење беше дека.....
Vi rekov deka ovoj Kol e glup igrac ke vidite i vo vtoriot del deka nema pojma,igrac so edna raka nikogas nema da bide igrac,kako vo slucajot Kol tipot ima samo (leva raka)....

поздрави је поздрави....легенда си еј:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:

е со го напаѓате детето он најдобро знаа од сите нас со се слуцува у мак косарката ај не говорејте само така:bip::bip:
оф леее уште една легенда од струмица......емра,русе,алекс,бургов....па време е за 5-те минути на тим4е:jaj:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
оф дете дете ти немаш појма шо се случува бе
мислиш оти тренирас кошарка и сета а знаиш али ај има време ке стекнуваш искуство


абе твое мислење беше дека.....
Vi rekov deka ovoj Kol e glup igrac ke vidite i vo vtoriot del deka nema pojma,igrac so edna raka nikogas nema da bide igrac,kako vo slucajot Kol tipot ima samo (leva raka)....

поздрави је поздрави....легенда си еј:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:

оф леее уште една легенда од струмица......емра,русе,алекс,бургов....па време е за 5-те минути на тим4е:jaj:
Нешто паметно имаш да напишеш или само да им одговараш на другите? ако знаеше ти нешто повеќе ќе кажеше, или Madrid е задолжен за тоа, он да пишува на форумот за клубот... :nesum:
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
од Ѓорѓи немам ни малку став бидејќи не е ништо повеќе од Дамир.
Христов многу ме интересира каде го имаш глеано Чековски како играл, пошо за репрезентација нема играно цели 2 години, а на 11 години не верувам дека си разбирал кошарка. Само да ти кажам дека кога играше Станко во Работнички и кога беше меѓу еден од најдобрите наши играчи во оваа лига ти си бил многу мал. Не сакам да делам памет со постов иил нешто да те провоцирам, само се нервирам кога ќе ми кажеш дека не бил подобар од Латовиќ. Јас не ти викам дека Дамир е слаб или нешто друго, многу го почитувам како играч, прав центар е, ама не знам од каде заклучи дека едниот е подобар од другиот. Здравје ако остане во нашата лига, ќе видиш што сакам да ти кажам кога ќе играат еден против друг.:smir:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Христов многу ме интересира каде го имаш глеано Чековски како играл, пошо за репрезентација нема играно цели 2 години, а на 11 години не верувам дека си разбирал кошарка. Само да ти кажам дека кога играше Станко во Работнички и кога беше меѓу еден од најдобрите наши играчи во оваа лига ти си бил многу мал. Не сакам да делам памет со постов иил нешто да те провоцирам, само се нервирам кога ќе ми кажеш дека не бил подобар од Латовиќ. Јас не ти викам дека Дамир е слаб или нешто друго, многу го почитувам како играч, прав центар е, ама не знам од каде заклучи дека едниот е подобар од другиот. Здравје ако остане во нашата лига, ќе видиш што сакам да ти кажам кога ќе играат еден против друг.:smir:
Потполно се слагам со тебе иако се сомневам Дамир дека ќе остане во Струмица па да ги видиме на мегдан еден против друг кој е подобар а вака сега до утре може да се контриме тој мисле дека Дамир е подобар јас мислам дека Станко е подобар и ова не води никаде затоа има врем ќе видиме кој е подобар а и на сета таа Столе јас одвај го паметам Станко кога играше во Работнички не па ти го памтеиш што си бил за 4 години по мал од мене.:smir::salut:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom