Фан Клуб : Фени Индустри

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.491
Поени од реакции
47.587
.....“вие сте нашите херои’ ова познато ми е од негде маме му :):):)

Како и да е ајде да е честитаме се најдобро се гледаме одгодина
 
Член од
2 јуни 2008
Мислења
101
Поени од реакции
0
шампиони, алал да му е.
а струмичани де нека не си праат филм, купена била титулата.
пфффффф.
со фени нема трте-мрте! ваа вечер цело кавадарци беше портокалево! :pehar::aplauz:
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
.....“вие сте нашите херои’ ова познато ми е од негде маме му :):):)

Како и да е ајде да е честитаме се најдобро се гледаме одгодина
Вие си имате едни херои, ние си имаме други херои :smir:
сеа знам на што мислиш ама ајде..
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
7 секунди пред крајот резултатот изедначен топка за фени, во тој момент досудени чекори за Попович. Богоев оди во напад, остануват уште 6 секунди и влегува на влез, а тројца играчи на Фени одат по него, а на линијата за 3 остануват сами Тасевски и Бошнак. И нашто Богојче наместо да предаде на Тасевски он сакаше слава за него и промаши.

Кој е крив тука ?
Браво бе друже те ценам за воа.

па како бе да кажам ЕН ДИ ПИ ..??? или ENDP :D:D:D
незнам како е на англиски :pos2:
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
ЅВЕР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kesa:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Вака сеа, да не ве плашам ама Чековски е 98% играч на Фени од другата сезона...
Се планираат и други големи засулувања, има уште едно конкретно име ама не го кажувам тоа, нека биде изненадување, а богами убаво ќе се изненадите ако се остваре. :vozbud:

Инаку најјак момент од прославата, скандираме сите “Дончо Дончо(Доналд де) и на виа му текна дека треба да каже нешто и зема микрофонот и вика “Абе у пичку матер“ :poss:
 
Член од
31 мај 2008
Мислења
155
Поени од реакции
3
Еве кај бевме:

По моја и иницијатива на Together Lozari се собравме и бевме да му дадеме подршка на нашите омилени:
Наидивме на голема благодарност од сите, а Емил кажа и дека тоа бил клучот за победата. Бидејчи беа без желба поради исфиркувањето од дел од публиката, ние успеавме да ги мотивиравме со разговори и пење.


Исто така се собравме и да ги испративме со подршка и од Лозари:

а иначе ако не си забележал јас пишев и по поразот, само тоа е минато. ооооооооооооо
Океј можда не сум те забележал тебе деа си пишал. Али повеќето кои се правеа толку големи навивачи, кај беа? ... Поготово ова пичето принцес, кое ако победи Фени прва е тука да крева галама...

па како бе да кажам ЕН ДИ ПИ ..??? или ENDP :D:D:D
незнам како е на англиски :pos2:

Аха ШКЉ ДИ ПИ :pos2::pos2: ЕМ ВИ ПИ (MVP) будало...
 
Член од
31 јули 2007
Мислења
1.580
Поени од реакции
39
Ајде честито и од мене ... па нека се множат, да не биде каа ОРКА :) и успех во Балканската лига
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
Заслужена ни е, како сакате викајте, Фени направи поквалитетен тим, имавме повеќе квалитетни играчи и доминиравме во текот на целото првенство
имавте прва петорка и клупа имавте....кај Струмица стандард е таа петорка, а кај фени може да се мени...
 
Член од
31 мај 2008
Мислења
155
Поени од реакции
3
Ајде честито и од мене ... па нека се множат, да не биде каа ОРКА :) и успех во Балканската лига
E aj и ја заборавив да ви честитам, вчера изнервиран бев не ми беше дојдено до тоа... Нека ви е честито титулата, каква таква, титула е... Здравје од бога, догодина да гледаме подобра лига, со оглед на тоа што Фершпед БИ ТРЕБАЛО да зимат нови играчи пошто ги чека БИБЛ, исто ФЕНИ и СТРУМИЦА, а како што разбрав(не е важно кој ми кажа) и МЗТ ќе правиле добар тим догодина...
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Вака сеа, да не ве плашам ама Чековски е 98% играч на Фени од другата сезона...
Се планираат и други големи засулувања, има уште едно конкретно име ама не го кажувам тоа, нека биде изненадување, а богами убаво ќе се изненадите ако се остваре. :vozbud:

Инаку најјак момент од прославата, скандираме сите “Дончо Дончо(Доналд де) и на виа му текна дека треба да каже нешто и зема микрофонот и вика “Абе у пичку матер“ :poss:
Абе браво што правете екипа...И сакам да ми одговорете на прашањето дали Доналд останува и другата сезона со вас?Срце ме боли кога ви ги гледам клиповите,100 пати подобро да не победивте уште во Кавадарци така со солзи гледам како на сред СТРУМИЦА го дигате ПЕХАРОТ:tapp: ...Но останав до крај да и дадам аплауз и на нашите а и на вашите...Ама тоа е тоа,не може да се бега од реалноста бевте подобри судиите ви дадоа 3-4 топки и то...Сепак според мене заслужено шампиони цела сезона игравте на ниво,и ајде со среќа за другата сезона и се надевам дека ќе направите подобар тим од овој сега..:helou:
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
немат тука ништо судиите
 
Член од
4 март 2008
Мислења
123
Поени од реакции
0
немат тука ништо судиите
toa go cenam brat... barem nekoj si prizna za razlika od drugi sto uteha barat vo toa deka sudiite se krivi sto izgubi ... ne se krivi sudiite sto bogoev promasuvase od slobodni ... ali u sekoj slucaj dobro izigra i strumica.... podobriot pobedi...
 
Член од
4 март 2008
Мислења
123
Поени од реакции
0
cek da stavam slikite i klipovite od aparatot so slikav sinoka da vi ja prenesam atmosferata kako bese vo kavadarci :vozbud:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
jas denes imam pricina za dvojno slavje.ednata ja znaete FENI SAMPIOOOON a drugata DENES MI E RODENDEN.toa mi bese zelba ovaa godina i fala mu na nasite kosarkari mi ja ispolnija.:cug: za kosarkata;bese mnogu opasna pravo finale so dve strasno kvalitetni ekipi!odlucuvaa nijansi-pa ne znam zosto strumicani ne treniraat slobodni frlanja.se pokaza deka na nekolku natprevari bea odlucuvacki.i mislam deka treba klupata da ja prodolzat malku....toa e moe mislenje!! cestito i na losari vcera u negotino bea fenomenalni!! :pehar:
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
jas denes imam pricina za dvojno slavje.ednata ja znaete FENI SAMPIOOOON a drugata DENES MI E RODENDEN.toa mi bese zelba ovaa godina i fala mu na nasite kosarkari mi ja ispolnija.:cug: za kosarkata;bese mnogu opasna pravo finale so dve strasno kvalitetni ekipi!odlucuvaa nijansi-pa ne znam zosto strumicani ne treniraat slobodni frlanja.se pokaza deka na nekolku natprevari bea odlucuvacki.i mislam deka treba klupata da ja prodolzat malku....toa e moe mislenje!! cestito i na losari vcera u negotino bea fenomenalni!! :pehar:

Честито роденден и титула :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom