Фан Клуб : Фени Индустри

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
Cestito pobeda poveke pisav u fan klub; strumica..
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw...Честито титула што туку си идем од славењето. Најпрво славевме во Неготино каде ги пречекавме кошаркарите, а потоа со редица од коли од која беше голема дури од кав до Неготино дојдивме на плоштадот во Кавадарци каде што имаше прекрасна атмосфера...Славев со играчите на Фени во нивниот ресторан и бев еден од ретките кои ја имаа таа чест заедно со Together Lozari. И за неколку мин ке постирам неколку клипови.....адреналинот ми е на највисоко ниво. Двооооооооојна крунааааа.....алеееееееееее
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
На ваа сликата су малце уплашен пошто пред мене стоеа сите кошаркари, управен одбор, ииии уш кој не знам... :vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Го избраа за Ендипи на натрепварот ?
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Доналд Кол е mvp на првенството, најдобар стрелец на купот и сеа веројатно и mvp на плејофот. Едноставно најдобар
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Мал дел од тоа што се случуваше на плоштадот
Мал дел од тоа што беше и во ресторанот
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
па како бе да кажам ЕН ДИ ПИ ..??? или ENDP :D:D:D
незнам како е на англиски :pos2:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Za toa sto kopneev cel zivot mi se otsvari...Proslavata bese fenomenalna.Cel grad ziveese za kosarkata.Zavrna inace ke bese uste pospektakularno.Sepak i vaka e super.Na site mu se naezi kozata od spektakularnoto proslavuvanje.NEKA NI E CESTITA TITULATA I NEKA NI SE MNOZAT
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
142
Поени од реакции
1
da feni izigrajaa mnogu pojakoo nema so da se kaze.... imat dolga klupa... a nii so nii nemame nisto samo 6 igraca.. feni ja zasluzi titulata.... ama so pomos na sudiitie
abe druze tebe izlglea ti fale nesto, aj me tropaj gluposti, bez razlika so sum od kavadarci i so slavam za dvojnata kruna, ama ova finale bese prvo a moze i posledno kade sto sudenjeto bese na najvisoko mozno nivo. vakvo cesno sudenje nikogas nemalo do sega. dokolku i strumica ja zemese titulata nemase da bode nezasluzeno. ne se vadi za sudiite priznaj poraz ednas
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Мал дел од тоа што се случуваше на плоштадот
Мал дел од тоа што беше и во ресторанот
HAhahahah ...
на ова второто клипче да го видев КОЛ таму ка игра ке се помочав од смеа ... но го немаше а на првото како игре на наши песни хахаха
ем не ги разбире ем чоеок си игра. ахухухуху
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
HAhahahah ...
на ова второто клипче да го видев КОЛ таму ка игра ке се помочав од смеа ... но го немаше а на првото како игре на наши песни хахаха
ем не ги разбире ем чоеок си игра. ахухухуху
На плоштадот скандиравме за да зборува Дончо пред народот. И тој го зема микрофонот и опцу на Кавадаречки :pos2::pos2::pos2: само тоа го научил. А иначе тој беше да се облечува на клипот кој е во ресторанот и јадеше нешто..утре ке ги постирам тиа другите клипови.
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Заслужена ни е, како сакате викајте, Фени направи поквалитетен тим, имавме повеќе квалитетни играчи и доминиравме во текот на целото првенство
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Пиче кај беше кога изгубите у Кавадари ма? Ајде победивме и одма на форум пишуеш... Само Атанасе дојде да ни ја честите победата и Мадрид (така-така, пишуваше) другите сите кај бевте... ебаве ултрасите...

Видовте дека многу повеќе го сакаме клубот од вас, видовме дека само во ПОБЕДА сте со него...



Ости не се замари со нив. Губиш од лепота :) не се нервирај...

Еве кај бевме:

По моја и иницијатива на Together Lozari се собравме и бевме да му дадеме подршка на нашите омилени:
Наидивме на голема благодарност од сите, а Емил кажа и дека тоа бил клучот за победата. Бидејчи беа без желба поради исфиркувањето од дел од публиката, ние успеавме да ги мотивиравме со разговори и пење.


Исто така се собравме и да ги испративме со подршка и од Лозари:

а иначе ако не си забележал јас пишев и по поразот, само тоа е минато. ооооооооооооо
 

Kajgana Shop

На врв Bottom