Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
vece ti rekov dane zboris vo mnozina...nesme site isti...i ako negovo mislenje e deka amak e atraktivna ekipa ti edinstveno mozes da demantiras so svoe mislenje.a da kazuvas koj e za pregled nee tvoa rabota
Остај го бе, може хајбер доктор е и познава кои се за лечење :pos2:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
хаха.. не сум 17 сум ама не сакав да кажам за сите за одредени личности.сори! позз
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
И јас ќе ценам ако Кололоко малце припази на јазикот на изразување...Ако евентуално не нешто јасно постојат правила на Кајгана ..прочитај ги па после давај мислења..Поз.
Под тоа се подразбира македонски културен јазик и без вулгарности во било која форма..
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Фабричка грешка..продолжете понатаму...
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Значи,вечер ќе биде интересно,Ф.А ке бидат таму..Ке биде интересно:vozbud: .
 

the Consigliere

не читам дугачки постови
Член од
17 јуни 2007
Мислења
5.595
Поени од реакции
263
cestitki.....
malce falese da ve stigneme ali sto e tuka e.

kje ve ebeme naredniot vikend .
 
Член од
7 март 2008
Мислења
138
Поени од реакции
4
za toa ke vidime.
ne mi e jasno kako go trpite taci.gi sretname igracite na mzt na plostadot u kac. i posteno mu rekome "dobra igra, ama izgubite" i taci pocna da ne pcue i stana zesko. nasproti toa sekoja cest za jane petrovski
i za negovata uctivost i kultura.
neka a taa.ve nadvikavme u sekoja smisla pa redno e da priznaete
LOZARI BEA PODOBRI OD FA
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Прво честитки за победата, сепак имате посилен тим.
Само не ми е јасно што толку се дуете на наша тема со вашето денешно навивање? Па нормално дека не може Фемили да се покаже како на домашен терен. Кавадарци не е одма до Скопје па сите да можеме да дојдеме на натпревар. А на телевизија убаво се слушаше вашето навивање и јас не слушнав ниедна навивачка песна за ФЕНИ. НЕ рачунам скандирање на името на клубот и 2 песни кои ги имаат сите навивачки групи само со различен текст. Зборам за ваши лични песни кои ги нема. Единствено слушав "Скопје Скопје на кур Скопје" и "Ех да се врати 1963". А кога ве стигавме на моменти и поведувавме се заќутуваше цела сала. Затоа доста со тоа дека Лозари биле подобри.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Прво честитки за победата, сепак имате посилен тим.
Само не ми е јасно што толку се дуете на наша тема со вашето денешно навивање? Па нормално дека не може Фемили да се покаже како на домашен терен. Кавадарци не е одма до Скопје па сите да можеме да дојдеме на натпревар. А на телевизија убаво се слушаше вашето навивање и јас не слушнав ниедна навивачка песна за ФЕНИ. НЕ рачунам скандирање на името на клубот и 2 песни кои ги имаат сите навивачки групи само со различен текст. Зборам за ваши лични песни кои ги нема. Единствено слушав "Скопје Скопје на кур Скопје" и "Ех да се врати 1963". А кога ве стигавме на моменти и поведувавме се заќутуваше цела сала. Затоа доста со тоа дека Лозари биле подобри.
jas se slagam deka kav ne e do skopje...ali nekoi vasi clenovi pred natprevarot velea deka ne doagaat vo kavadarci poradi toa so oni vece bile dokazani vo kav.sekogas sum objektiven i ke kazam deka na predhodniot natprevar F.A bese podobra i poveke brojna od lozari i na momenti se slusaa samo oni.no za pofalba e ogromnoot podem na lozarite.neznam dali nekoj od prisutnite aerodromci vo kav ke bide fer i objektiven da priznae deka bevte nadvikani.jas ne se duam da kazam gotovo od deneska lozari se podobri od f.a.no korektno si kazuvam deka deneska bea nadvikani kako nikogas dosega
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Еве јас не бев така да не можам да зборам во име на групата која беше таму. За тоа дека речиси не се слушаше навивањето на Фемили признавам, вие бевте побучни што секако е и разбирливо. Него мене поентата ми е што тоа што не надвикавте не ве прави подобри навивачи, затоа што има разлика меѓу навивање и галамење и викање.:smir:
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Еве јас не бев така да не можам да зборам во име на групата која беше таму. За тоа дека речиси не се слушаше навивањето на Фемили признавам, вие бевте побучни што секако е и разбирливо. Него мене поентата ми е што тоа што не надвикавте не ве прави подобри навивачи, затоа што има разлика меѓу навивање и галамење и викање.:smir:

se slagam.ali zboruev za denesniot natprevar.ne ni se obidov da gi sporedam dvete grupi.samo kazav deka lozari imaat strasen napredok...a inace stvarno nemozam da go sfatam ovoj taci.ne deka covekot e albanec.tuku ednostavno nema ponasanje...vistinski selak...i pokraj provokativnoto odnesuvanje na taci sepak publikata bese korektna i nitu u eden moment ne navreduvase na nacinalisticka baza...neznam da ima takov igrac vo mojot tim jas prv bigo issvirkal...povtoruvam ne zaradi verskata pripadnosta
 

Kajgana Shop

На врв Bottom