Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Glupi igraci sto da se pravi(Pelister):nesvest: ...
P.S Samo neznam da koga ke ve spasuvaat trojkite:nesvest: :nesvest: :nesvest:
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Тепаа да им тиит, среќа се полни веќе два пати се извлекуват така, некни со Амак во продолженија сега со Пелистер, го мразам Доналд Кол. теее ај бе сиктер, дај Боже да го примите во Струмица за една недела.
Инаку страв ми е сега за натпреварот со Пелистер.
 
Член од
22 февруари 2008
Мислења
220
Поени од реакции
9
Го добивме најтешкото гостување во сезоната!!!!!!!!!!!!!!!!!! Сега сме сигурно први у регуларен дел на сезоната! Остана уште гостувањето во Струмица ХАХАХА! Кол е најдобар
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
0
ABE DECA DECA HRISTOV GO VIDE LI STO ZNACI DA GO IMAS DONALT KOL VO SVOITE REDOVI NAJDOBRIOT CENTAR VO MAKEDONIJA
 
V

Viktoranius

Гостин
Го добивме најтешкото гостување во сезоната!!!!!!!!!!!!!!!!!! Сега сме сигурно први у регуларен дел на сезоната! Остана уште гостувањето во Струмица ХАХАХА! Кол е најдобар

Ааааааааа, не не, такви работи не.

Најтешкото следува.
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Каква утакмица луѓе еј, тој што не бил во салата не знае шо беше тоа. Најјаката атмосфера се праи во Битола, така треба да се навива за тимот бре а не како кај нас у Кавадарци, и да победеше Пелистер ќе беше и повеќе од заслужено, играа подобро од нас ама тројките и подобрата снаодливост на крајот го одлучија победникот.
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
аууууууууууууууУ УШТЕ ЕДНА ПОБЕДА КАКО СЕ ЗАЛЕТАМЕ СЕГА СТРУМИЦА ЌЕ ЈА ЗГАЗИМЕ ВО САБОТА НА ЖАЛОСТ НЕМОЖАМ ДА ДОЈДАМ ДА ГЛЕДАМ АМА СИГУРЕН СУМ ДЕКА ЌЕ ИМА ДОБРО НАВИВАЊЕ И ЈАКА ИГРА КАКО ВО ПРВИОТ МЕЧ И СЕКАКО ЌЕ ПАДНИТЕ ПО 3 ПАТ:pos2:.. тоа гледам некој сум пцуел ако зборот травар е пцуење тогаш јас сум марсовец а за тоа има надлежен кој треба да интервенира не му требаат папагали да му кажат за да ме банираат..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom