Фан Клуб: Тетекс - Тетово

Член од
4 ноември 2008
Мислења
1.330
Поени од реакции
80
Победа - ТЕТЕКС ќе се игра у петок, место у недела. Од сабота се одложени утакмицете од прва и втора лига поради некое собрание или незнам што, што ќе се одржело у Александар Палас. А и од Тетекс побарале да играат во петок заради утакмицата од 1/4 од купот против Ѓорче што се игра идната среда.
Па ќе има гласање за нов претседател на ФФМ и време е Хари да лета.Другите 2ца кандидати не са нешто посебно.Тој Босанецот некако најарен ми седи го слушав на Топки кој збореше ама тој најверојатно ќе им помага многу на Слога така да кој и да избера тешко дека ќе иде напред фудбалов кј нас ипак Босанецот најарен е според мене.
 

Vojvodi_Te

Војводи Тетово
Член од
31 март 2009
Мислења
122
Поени од реакции
5
Па ќе има гласање за нов претседател на ФФМ и време е Хари да лета.Другите 2ца кандидати не са нешто посебно.Тој Босанецот некако најарен ми седи го слушав на Топки кој збореше ама тој најверојатно ќе им помага многу на Слога така да кој и да избера тешко дека ќе иде напред фудбалов кј нас ипак Босанецот најарен е според мене.
Хари би требало да лета, ама на ова Собрание, ќе му изгласаа уште еден мандат. Хари според мене ќе падне, когај Груевски ќе си иде ..... Инаку на Тетекс и на Брацо не им одговара да падне Хари, зошто Брацо е многу близок со него ... А инаку др кандидати не са ништо посбно, знам дека тој Благоја е чуек од Велија Рамковски, а за тој др немам поима....
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Благоја е најарен според мене, него ај кој сака нека биде преку к*р више...све исти гомна са. Ама само друг да биде, Куралампие да го нема, па ако сакаа и појќе од него нека крада.

И пак како и обично, македончето е криво за све!

http://www.globusmagazin.com.mk/?ItemID=E4FF35CCE008BC40840ECCAB3FC9C141

Сами себе ако не се ебемо, кој друг?
 

Тетекс фан ^

100% МАКЕДОНЕЦ
Член од
24 јануари 2009
Мислења
2.394
Поени од реакции
881
И пак како и обично, македончето е криво за све!

http://www.globusmagazin.com.mk/?ItemID=E4FF35CCE008BC40840ECCAB3FC9C141

Сами себе ако не се ебемо, кој друг?

цццццццццццццц срам да му е на новинарот барем да бил објективен и да види тиа што пеа и што коментари оставаа на јутјуб и како секогаш првин удираа на нас:nesvest:а нема врска тоа што секој ден у весникон коха нонстоп пишуаа против нас:nesum::toe:
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.314
Поени од реакции
2.841
Член од
22 март 2009
Мислења
2.356
Поени од реакции
454
И пак како и обично, македончето е криво за све!

http://www.globusmagazin.com.mk/?ItemID=E4FF35CCE008BC40840ECCAB3FC9C141

Сами себе ако не се ебемо, кој друг?
Да ти се пљукнем у новинарот А!!
Најдобро нека се откаже од македонската вера копиљ еден!!
Утакмицава за у петок 3 за 3 ќе да е?
 
Член од
27 август 2009
Мислења
899
Поени од реакции
158
Промени во врвот на ВОЈВОДИ па сеа се надевамо дека ќе биде подобро:toe:
 
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.775
Поени од реакции
23
odlozena e utakmicata bidejki pocinal fizioterapevtot na pobeda.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Оффф...ај нека му е лесна земја. Сега би требало у недела да се игра, итаке Тетекс - Ѓорче е поместена за у четврток.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Благоја е најарен според мене, него ај кој сака нека биде преку к*р више...све исти гомна са. Ама само друг да биде, Куралампие да го нема, па ако сакаа и појќе од него нека крада.

И пак како и обично, македончето е криво за све!

http://www.globusmagazin.com.mk/?ItemID=E4FF35CCE008BC40840ECCAB3FC9C141

Сами себе ако не се ебемо, кој друг?



За ваквите ко овој продаден новинар малтретирање до смрт и ништо друго...очите ке му ги вадам со жвештена маша на 300 степени,рацете ке му ги мавам со чекан се додека не му паднат,јајцата ке му ги исечам и ке му ги дадам да си ги изеде....
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
[/b]

За ваквите ко овој продаден новинар малтретирање до смрт и ништо друго...очите ке му ги вадам со жвештена маша на 300 степени,рацете ке му ги мавам со чекан се додека не му паднат,јајцата ке му ги исечам и ке му ги дадам да си ги изеде....
ти дур го праеш ова ја ќе му го давам у уста:drk::smir:
 
Член од
27 август 2009
Мислења
899
Поени од реакции
158
Е да ти се мочам у управата никој не игра заради куралампие а мие паметните и врв на све дури и наместена е:nerv::nerv::nerv:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom