Фан Клуб: Тетекс - Тетово

Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.464
Поени од реакции
28.743
Момци смирете страсти попуштете барем вие разбирате што се случува на крајот кога ќе дојде Модератор/Админ. Сте ги зеле сте ги зеле Браво, немора да докажувате на некој што никогаш нема да признае. ;)
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.747
Поени од реакции
9.765
Избришани се 40 мислења, што провокации, што закани, што препуцавања. За доброто на темава и подфорумот во целина, држете се до правилникот на однесување. Не провоцирајте/пцујте/навредувајте/заканувајте, во спротивно ќе бидеме приморани да санкционираме. Во иднина секој во својата тема, за доброто на темите. ;)
 
Член од
20 февруари 2011
Мислења
300
Поени од реакции
60
Знамето што го имаат запалено Комити е одземено од Војводи 1993 и запалено на Вардар - шкендија барем така ми кажале постари Војводи и Комити :)
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Трансовите на балистиве како алва одат :)
 
Член од
27 август 2009
Мислења
899
Поени од реакции
158
Знамето што го имаат запалено Комити е одземено од Војводи 1993 и запалено на Вардар - шкендија барем така ми кажале постари Војводи и Комити :)
Ништо чудно,старите Војводи редовно ги млателе браќава...уште се збори за тоа како околу 300 Војводи бркале и искршиле над 1000 Балисти(за ова ми има зборено и еден постар албанец)за чист и фер фајт секогаш биле п.... а со оружје во рака нормално дека тогаш имаат муда и се јаки,во таква тепачка за жал загина еден најистакнатите членови во тоа време:(.
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
ШТО БАРАВТЕ???? ДОКАЗИ?!?!?! Ете ви го погоре!! ЧАООО!!
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.464
Поени од реакции
28.743
Браво момци собирајте трофеи, вратете го стариот сјај на вашето име. Некои членови се ставени на мал одмор. :)
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Ајде твојов пост држи вода, има со што да се пофалиш. Ама балистиве бе, тиа се фаља со туѓи успеси. Греота!

Иначе све што имате у врска со навиачкиве групе префрлите се у темата “Навивачки групи“, отиде у ку*ац темава за глупости.
 
Член од
27 август 2009
Мислења
899
Поени од реакции
158
Ок земени се,поштено непоштено тоа е друга приказна...бев на стадион кога паднаја транспарентите и бевме околу 20 души сите по 15 год(плус и алфите не тепаја не не остааеја да ги браниме),али јбг сами сме криви или можеби постарите што тоа време немаја воља за идење па ние идевме така колку да не биде без ич,али сеа дечко e друго време:)
 
Член од
19 мај 2010
Мислења
2.124
Поени од реакции
324
Ок земени се,поштено непоштено тоа е друга приказна...бев на стадион кога паднаја транспарентите и бевме околу 20 души сите по 15 год(плус и алфите не тепаја не не остааеја да ги браниме),али јбг сами сме криви или можеби постарите што тоа време немаја воља за идење па ние идевме така колку да не биде без ич,али сеа дечко e друго време:)
a vie koga ste go zemale transot kolku dusi od nas bea ??? vie koga go zemavte transot kako go zemavte (dali go branese nekoj) ???
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
ДОБРО БЕ ТРЕБА ДА ВИ СЕ НАЦРТА ДА НЕ ЈА ТРУЕТЕ ТЕМАВА ВИШЕ?!?!?! КОЈ ВИ Е ПРОБЛЕМОТ?!

Има посебна тема за навиачки групе, ви реков префрлите се таму ако имате да кажете нешто. Аман!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom