Фан Клуб: Тетекс - Тетово

Член од
20 февруари 2011
Мислења
300
Поени од реакции
60
Член од
27 август 2009
Мислења
899
Поени од реакции
158
Koja e најголема грешка на оваа влада?Тоа нормално е компјутер за секое дете:(
Знамињата нормално дека несе ништо посебно,али шалот,маицата и мотката се земени поштено така да..:)
 

BorecFan

Солунски Атентатори
Член од
21 декември 2010
Мислења
83
Поени од реакции
13
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/251259_166091593454938_100001622959976_457405_1898319_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/253649_166318546765576_100001622959976_459268_8268923_n.jpg
:)
--- надополнето: May 30, 2011 4:17 PM ---
Не се проаѓа на некој места ваке памет за друг пут :)[/quot
Чиста 10ка за вас браво ... а чекај чекај ова вие го закрпивте кога тие славеа ??? ахахаха ако е така добар улов редно е и некој од наша страна онака машки да врати ... Тие напаѓаат мали деца па им одземаат реквизити и ред други работи а сега докажавте дека може машки да се одземе нешто кога се сака во едно место каде што има 30% Македонци стварно секоја чест за вас ТЕТОВО МАКЕДОНСКИ ГРАД
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Слушнав дека Х особа (да не кажуем овде кој е) има намера да го земе Тетекс од наредна сезона. Спонзор каков што може да посака свекој од Македонскиве клубоој, ако се оствари тоа а викаа дека са големи шансете, ќе можемо да уживамо у наредниве сезоне :) Само реков, дај Боже да е точно и да се оствари ова!
 

Тетекс фан ^

100% МАКЕДОНЕЦ
Член од
24 јануари 2009
Мислења
2.394
Поени од реакции
881
Како што се наредило, мие следна сезона шампиони ќе станеме :) Шала на страна ова лето ќе биде ептен тешко за Тетекс. Како што знаеме брацо остана да не "финансира" (у наводници затоа што играчиве скоро и да не зедоја плата) само сезонава што пројде, следна наебавме, дај боже да се најде спонзор иако ќе биде многу тешко со оглед на тоа дека никој не сака да вложува во овој наш "прекрасен" фудбал. Тоа е тоа јебига, ќе чекаме да дојде следна сезона па да видиме што, како ќе биде. Иначе сезонава ја пројдовме сосема солидно и така немавме цел за првите места, важно обезбедивме прволигашски статус и за другата сезона.
На навивачки план, мислам дека бевме солидни, лани бевме подобри, ама со опаѓањето на квалитетот на фудбалов падна и бројката, но добро се држевме. Присутни на домашниве утакмици, неколку гостувања и покрај забраната за гостување и на крај како шлаг на тортата дојде финалево на купов и нашето одлично навивање... Мислам најдобри изданија имавме против Брегалница, Шкендија, Тиквеш и со Металург финалево. Добра сезона со оглед на тоа дека цела сезона ја минавме со наше самостојно финансирање, сами ги плаќавме гостувањата, потоа бакљите, кореографиите... што искрено ми се свиѓа мене бидејќи така се прикажуваат вистинските навивачи... Тоа е тоа дечки. Не чека долга пауза до почнувањето на следната сезона, за која се надевам дека ќе имаме подобар тим и дека ќе се бориме за горниот дел од табелата, секако и наше севкупно навивачко подобрување.
 
Член од
22 март 2011
Мислења
67
Поени од реакции
14
Moze da znam zasto mi se izbrisija komentite?ok za vtoroto,a prvoto ?ako ne sakate da ima provociranje,togas izbrishi i toa so Slikive,ako ne ostaj da dademe Odgovor!!
 
Член од
26 март 2011
Мислења
592
Поени од реакции
79
I edno moe mislenje e izbrisano :S , nemase provokacija , samo objasnuvanje

Pozz
 
Член од
27 август 2009
Мислења
899
Поени од реакции
158
Ајде не замарајте,вие за една испечатена маица ни го потековте и 5 пати ја сликавте таа маица и ја поставивте на форумов,и сеа ова заш е вистина и одма ве боли.
 
Член од
26 март 2011
Мислења
592
Поени од реакции
79
Ајде не замарајте,вие за една испечатена маица ни го потековте и 5 пати ја сликавте таа маица и ја поставивте на форумов,и сеа ова заш е вистина и одма ве боли.
More ti , jas koga sakam moze da imam makedonsko zname i nad nea da bide salot Ballistet , i da go slikam i sto ??

ajde be vie ne zamarajte ,sred 21 vek dobro znaete deka Sverceri 2-3 transa vi ukradoa , a 1 vi go palia sred stadion :)
Vas ve boli , ne nas , nie samo gledame na idnina :) nemate so da kazuvate za spektaklot na 28 Maj , zs vie nikogas ne ste imale moznost da pravite takva atmosfera , zal mi e , ova ne e provokacija , no NIE NAPREDUVAME ;) a vie samo laete
 
Член од
22 март 2011
Мислења
67
Поени од реакции
14
ne ne boli ic...sam gledas sto e zemano,nikde ne pisue BALLISTET ili slicno,zemale nekoj dres od nekoj EKS Igrac,zaso ova e od vtora liga sto igravmo...a to so znaminjata smesno mnogu:D haha na sred Tetovo se prodavat i Nasi i vasi znaminja.Kiss
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
^ Дечко не замарај, треба да ти се нацрта? Ако гледаш, има и еден дрес и една мотка. Незнам што не ти е јасно.
 
Член од
22 март 2011
Мислења
67
Поени од реакции
14
^ Дечко не замарај, треба да ти се нацрта? Ако гледаш, има и еден дрес и една мотка. Незнам што не ти е јасно.
Dres na SHKENDIJA taka?Sto igralo na vtoro liga.. znaci ne e od Ballistet ,toa vi go dal nekoj EKS igrac na Shkendija... ke se znae i toa;)
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Не биди бе смешен, што ако е од втора лига? Некој од вашите треба да го фрли? Го носел и му го зеле. Кој играч би го дал дресот бе ало, не тропај глупости.
 
Член од
22 март 2011
Мислења
67
Поени од реакции
14
Не биди бе смешен, што ако е од втора лига? Некој од вашите треба да го фрли? Го носел и му го зеле. Кој играч би го дал дресот бе ало, не тропај глупости.
Hahaha Smesen si ti brat.. znaes i sam deka greska si.. no znam sazto e ova;) Ne e problem..ne sakam da stavam slika i nema da stavim.. ama zdaes deka ovie ne se zemeni od nas.. ako e taka.... Kazi mi zasto koga proslavuvavme den pred natprevarot.. kaj staro city vie imavte zurka i navivavte za teteks.. koga pominavme i ve pcuevme sto napraevte??
--- надополнето: May 30, 2011 11:56 PM ---
Hahaha Smesen si ti brat.. znaes i sam deka greska si.. no znam sazto e ova;) Ne e problem..ne sakam da stavam slika i nema da stavim.. ama znaes deka ovie ne se zemeni od nas.. ako e taka.... Kazi mi zasto koga proslavuvavme den pred natprevarot.. kaj staro city vie imavte zurka i navivavte za teteks.. koga pominavme i ve pcuevme sto napraevte??
 

Kajgana Shop

На врв Bottom