Фан Клуб: Тетекс - Тетово

Член од
9 април 2007
Мислења
1.277
Поени од реакции
977
Мистичен напиша:
Ти адвокат да не си му?
Ако си му, нека ти каже за пцовките кои ги упати, отварање други јузери (кои автоматски носат перманентен бан)... однесување кое не се толерира.
нешто не штима како што треба...јас мислам дека треба да се поштуваат правилата на форумот иако ќе ми недостига војводата и неговите искрени коментари!!!
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Мистичен напиша:
Ти адвокат да не си му?
Ако си му, нека ти каже за пцовките кои ги упати, отварање други јузери (кои автоматски носат перманентен бан)... однесување кое не се толерира.
ok ok be samo prasav! ne bev ovde 2 dena i neznaev so se slucuvalo!
 
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.775
Поени од реакции
23
deneska slusnav deka po novinive imalo deka balistite se zakanile deka ako teteks igra u prva liga nema da dozvolat da igraat ni eden natprevar na gradski u tetovo, vojvodite demek ke protestirale pred FFM.
ako znae nekoj nesto pojke za ova aj neka pise
 
Член од
17 август 2006
Мислења
1.531
Поени од реакции
123
Ja kako sto procitav bila odbiena zalbata na Teteks koja bila podnesena po povod sluzbeniot rezultat 3:0 za skendija, da se nadevamo deka ce go smena Hari i ce dojde emil pa da se odigra utakmicava na NEUTRALEN teren
 
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.775
Поени од реакции
23
TETEKS izleze edinstven i najgolem gubitnik vo vojnata za vlast vo ffm
 
Член од
9 април 2007
Мислења
1.277
Поени од реакции
977
денеска е извршена ждрепката следната сезона
ПРВА ЛИГА 1. коло (05.08)
ПОБЕДА- РАБОТНИЧКИ К.
СИЛЕКС-ПЕЛИСТЕР
МАКЕДОНИЈА ЃП-БАШКИМИ
РЕНОВА-МИЛАНО
ЦЕМЕНТАРНИЦА-ШКЕНДИЈА
ВАРДАР- НАПРЕДОК
значи јас сеуште верувам дека ќе се свика вонредно собрание пред почетокот на сезоната на кое емил би се избрал и ќе ги доведе работите во нормала со тоа што на местото каде што е извлечена шкендија ќе игра тетекс нормално.по мое нема ни да има бараж бидејки емил кога беше таа средба беше делегирана да се игра во скопје а они не дојдоа така да мислам ќе им го спопика на шкендија
 
Член од
2 април 2007
Мислења
2.875
Поени од реакции
4
ma kakva zdrebka bez teteks.majkata u picka na site u ffm!
pozdrav do bobi4e,mujo i tetovcanec.
 
Член од
2 април 2007
Мислења
2.875
Поени од реакции
4
dali ocive me izlazaja.na severnata tribina na gratski vo tetovo imase izgravirano so stolcinja balisti.!?
CE PUKNAM OD MAKA!!!!!
 
Член од
17 август 2006
Мислења
1.531
Поени од реакции
123
dali ocive me izlazaja.na severnata tribina na gratski vo tetovo imase izgravirano so stolcinja balisti.!?
CE PUKNAM OD MAKA!!!!!
koga ova be???? pa i da ima ne e cudno ova gomnava sto go dadoja stadionot na garive sve za strelanje sa zas toj stasdion e izgraden so drzavnio pari od rabtnicite od teteks
 
Член од
9 април 2007
Мислења
1.277
Поени од реакции
977
dali ocive me izlazaja.na severnata tribina na gratski vo tetovo imase izgravirano so stolcinja balisti.!?
CE PUKNAM OD MAKA!!!!!
и јас како да видов така.порано имаше жолти столчиња,а сега мислам дека тие се отстранети или префарбани црни а со црвени букви пишува балисти.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom