Фан Клуб: Тетекс - Тетово

Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.775
Поени од реакции
23
aj bobi i ja da pisem da ne me karas na MSN deka ne pisuem.
pupe jakiov igrac pa se tepaat u ceska za nego, toj u teteks ne moze da fati mesto a ne pa u ceska da ide. proslava sezona bese najlos igrac na teteks.

A UTRE (T.E. VECE DENESKA) SITE TETOVCI NA GRADSKI I DA GO BODRIMO TETEKS KON PRVA LIGA, AKO NISTO DR ZA INAET NA HARI I NA SKENDIJA

SO VERBA VO BOG, VOJVODI DO GROB
 
Член од
17 август 2006
Мислења
1.531
Поени од реакции
123
aj bobi i ja da pisem da ne me karas na MSN deka ne pisuem.
pupe jakiov igrac pa se tepaat u ceska za nego, toj u teteks ne moze da fati mesto a ne pa u ceska da ide. proslava sezona bese najlos igrac na teteks.

A UTRE (T.E. VECE DENESKA) SITE TETOVCI NA GRADSKI I DA GO BODRIMO TETEKS KON PRVA LIGA, AKO NISTO DR ZA INAET NA HARI I NA SKENDIJA

SO VERBA VO BOG, VOJVODI DO GROB
Sea ako zboris od inaet dobro,moze pupe ne e dovolno dobar za u ceska(spored tebe) ama lani bese definitivno najdobar igrac u teteks , ako mislis deka ne bil kazimi trojca podobri
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
za najdobar ne ali dobar beshe! inaku ike do polusezona igrase super! Nenad u odbrana ne se praodjase isto kako i Chaplic! ete ti 3-ca podobri! spored mene Nenad igrase najdobro!
 
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.775
Поени од реакции
23
za najdobar ne ali dobar beshe! inaku ike do polusezona igrase super! Nenad u odbrana ne se praodjase isto kako i Chaplic! ete ti 3-ca podobri! spored mene Nenad igrase najdobro!
se soglasuem so bobi, so toa sto caplic ke bide eden od najdobrite fudbaleri u makednojia ako teteks vleze u prva liga.
a za pupe ne kazav od inaet, milo mi e da ima tetovci i opsto makedonci sto igraat u stranstvo zos take ja prezentiraat i gradot i drzavata, ama mislim deka pupe ne e dovolno dobar ni za teteks, a kamoli za ceska.
inaku licno nemam nisto protiv nego i nitu se znam so nego
 
Член од
2 април 2007
Мислења
2.875
Поени од реакции
4
нека ни е честита првата победа
тетекс-миравци 2-1
поздрав до сите војводи.
мујо,бобиче,тетовчанец ајде искоментирајте како изгледаше натпреварот од ваша гледна точка.мене некако играта во второто полувреме не ми изгледаше офанзивна од страна на тетекс .имаше многу грешки од сите играчи на тетекс.
кој според вас беше ман оф меч.
поздравчиња:salut:
 
Член од
17 август 2006
Мислења
1.531
Поени од реакции
123
Deneska Pupe izigra mnogu slabo, nenad izigra mnogu dobro ni edna topka ne go projde,zika istrca mnogu a miki koj vleze svarno bese osvezuanje mislim deka treba da igra u prva,barem ja take mislim pa sea vie moze se slagate so mene moze ne
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
igrata na teteks bese katastrofa! stvarno se razocarav! spored mene man of the match beshe Nenad! kako shto kazav najdobar igrac na Teteks e!
 
П

Паспарту

Гостин
igrata na teteks bese katastrofa! stvarno se razocarav! spored mene man of the match beshe Nenad! kako shto kazav najdobar igrac na Teteks e!
ненад мишковски, оној што играше во вардар и сега е позајмен во тетекс или за друг ненад станува збор? :)
 
Член од
30 јуни 2007
Мислења
1.775
Поени од реакции
23
ненад мишковски, оној што играше во вардар и сега е позајмен во тетекс или за друг ненад станува збор? :)
toj nenad e.

inaku teteks izigra mn slabo, so mn pogresni dodavanja.
ama pocetok na sezona e i najvazno e teteks da pobeduva, a dodeka pobeduva sve e super.
 
Член од
17 август 2006
Мислења
1.531
Поени од реакции
123
Abe zabraev da prasam zas gi nemase vojvodete sea koj igrase teteks so miravci? Slucajno ili mu otkazavte ljubov na Teteks
 

Kajgana Shop

На врв Bottom