Фан Клуб: Тетекс - Тетово

П

Паспарту

Гостин
shura напиша:
абе на ова коњов не му доаѓа памет изглеа.само не ми е јасно зашто би го изел од Албанците кога им го дава газот под кирија
има една стара изрека: во албанец и во куче никогаш да немаш доверба! они го цедат сега и го користат, но една работа да не им биде по мерак ќе го изеде на големо, затоа и го пишав тоа :)
 
Член од
11 декември 2005
Мислења
314
Поени од реакции
1
Doolrox za sve sto kaza u prethodnite postovi bese u pravo i zatoa e podobro da imase suspenzija i se da pocnese od nula, pa moze rabotata ke bese podobro. zatoa hari treba da go napusti brodot sto tone, a Albancite ke go potonat, i zatoa da ostavi nekoj dr da bide kapetan na brodot i da go spasi da ne bide kako titanik.
od prva liga za hari ke bidat samo pederite rabotnicki, skendija, baskimi, vlazrimi (otpadna) nekoi ekipi od vtora liga kako itie sto dobija gratis za vtora liga, pa zatoa moze sega i teteks i bregalnica ke gi stavi u prva liga samo za da dobie pojce glasovi protiv emil, iako realno e deka ako teteks vo nekoj slucaj bi vlegol u prva liga dokolku ne se zasili dobro, sigurno uste odma bi ispadnal
 
Член од
2 април 2007
Мислења
2.875
Поени од реакции
4
MAJKATA DA MU JA EBAM NA HARI U PICKA,GOMNO PRILEPSKO.Albancite MU GO NAPRAEJA G'ZOT CRVEN KAKO NA MAJMUN OD EBANJE!
 
Член од
17 август 2006
Мислења
1.531
Поени од реакции
123
Sea slusnav na a1 i oficijalno Teteks go izgubi natprevarot sluzbeno,dobar bese predlogot da se naprae transparent za sinmu da go zaboli ama na vakvo gomno bez cuvstva tesko deka nesto ce go pogodi
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Stvarno mi e zal za Teteks! no veruvajte mi...koga ke dojde ovde Sloga ima mnogu loso da projde! ako treba zivi ce gi zapalim ona SHIPTARINE krvot da im go ebem! a koga bi imal moznost HARI(majkata u picka da mu ja ebem)da go vidam licno neznam sto bi mu napravil, no siguren sum deka tesko bi prosol! more imeto da ne mu se cue kopile se zensko vo familija da mu ebam a!!!
 
Член од
17 август 2006
Мислења
1.531
Поени од реакции
123
Izborot za koj da igra u prva liga bese megu skendija i teteks(citaj hari i emil)se znaese deka ako ostane hari skendija ce igra u prva liga zasto MAJMUNOT hari im e dolzen na Albancite,i pojce mu se isplatese da naplati vake nego so glava
 
Член од
2 април 2007
Мислења
2.875
Поени од реакции
4
lugje ne se nervirajte mnogu. ce ima vonrednosobranie se nadevam do septemvri ce go smenat toa kuceto hari, i ce se preigra natprevarot.
BIDETE TRPELIVII CE BIDE
ZELBATA POSLEDNA UMIRA...... ups NADESTA
isti kurac, !!!
 
Член од
2 април 2007
Мислења
2.875
Поени од реакции
4
sto se desava so vojvodava. baniren e ili ne. a ako e zasto !
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
bobi4e напиша:
zosto go baniruvate vojvodata be ?!?!
Ти адвокат да не си му?
Ако си му, нека ти каже за пцовките кои ги упати, отварање други јузери (кои автоматски носат перманентен бан)... однесување кое не се толерира.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom