Фан Клуб: Славија

Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.450
Поени од реакции
68.683
Nema vrska deka bil najbolje, mozebi eden od najdobrite no ne i najdobriot.
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.450
Поени од реакции
68.683
Abe surla nebil nikad trener na seniorite. Daj malku da zborime za seniorskiot tim. Gledam deka site na fan clubov igrale niz mladite skoli na klubov a za seniorite pojma nemate :)
 

pirlo21

којотот
Член од
12 јануари 2008
Мислења
2.051
Поени од реакции
2.055
сабер ридер да ти кажам во право си,речиси сите тренирале по малку.А сениорите не ни сакам да ги гледам бидејки секад гостите идат со 7-8 играчи па домашните ке им дадат 2-3 играча,и тие ке попуштаат и славија ке тепа.всушност сите секаде е така.сите на домашен терен победуваат
 
Член од
8 март 2007
Мислења
1.405
Поени од реакции
20
Изгледа тимот веќе не постои!Којзнае колку време не сум видел натпревар
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.450
Поени од реакции
68.683
Bas denes bev da prasam dali ke go dovrsat prvenstvoto, ali najverojatno neme da se sluci toa. Steta, a neam propusteno utakmica 7 godini :toe:
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.450
Поени од реакции
68.683
сабер ридер да ти кажам во право си,речиси сите тренирале по малку.А сениорите не ни сакам да ги гледам бидејки секад гостите идат со 7-8 играчи па домашните ке им дадат 2-3 играча,и тие ке попуштаат и славија ке тепа.всушност сите секаде е така.сите на домашен терен победуваат
Znam deka site so potcenucanje gledaat na tretata liga ama ustvari mnogu se interesni natprevarite. Mnogu mi9 e zal sto timot se raspaga
 
V

Viktoranius

Гостин
сабер ридер да ти кажам во право си,речиси сите тренирале по малку.А сениорите не ни сакам да ги гледам бидејки секад гостите идат со 7-8 играчи па домашните ке им дадат 2-3 играча,и тие ке попуштаат и славија ке тепа.всушност сите секаде е така.сите на домашен терен победуваат

WTF ? Човече сериозен ли си или јас не те разбрав убаво ?
 
Член од
8 март 2007
Мислења
1.405
Поени од реакции
20
WTF ? Човече сериозен ли си или јас не те разбрав убаво ?
Па ти што мислиш.Трета лига и се е можно.Еднаш наместо фудбалерите,играа маалски деца вклучувајќи ме и мене!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom