Фан Клуб: Реал Мадрид

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
АЈДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ !!!!!!!!!!!!! :drk::drk::drk::vozbud::vozbud::vozbud::cuc::cuc:
ЧЕСТИТО ПОБЕДА !!! :vozbud: СКРЕНУВАМ !!!
Реков дека фарса не е тим со континуитед, реков дека кога тогаш ќе паднат, дека не се тим кој може да издржи на врвот ??? ЕТЕЕЕ СЕ СЛУЧИИИИ !!!!
МЕРАЧЕЊЕ !!
Роналдо феноменален !!! Си ги играше како мали деца. Коентрао кога видов дека ќе игра косава ми се крена, ама искрено супер се покажа. Бензема малку ме напињаше, ама добро. А и кога поубаво ќе размислам покрај ваков краен епилог сите беа одлични !!! Посебно ме радува што не паднаа на провакациите и што си ја гледаа работата до крај. Морам да признаам дека бев убедена дека ќе изгубиме:oops: не знам, имав некое лошо предчувство и баш тоа со Манга го коментиравме сабајлечки уште, ама среќна сум што вака заврши и ме демантираа. Се плашев дека ако изгубиме, да не паднат психички па да се прокоцка и во среда со Баерн. Но, покрај оваа победа мислам дека уште поголема е желбата за титула и во ЛШ, така да само ЈАКО !!!
А Леси ... ??? Леси може само да си врти у кругче :)
ХАЛА МАДРИД !!! :cuc:
АУУУУУУУУУУУ ЌЕ УМРАМ ОД РАДОСТ !!!!!!!
 

toiise

Паско Кузман
Член од
17 декември 2007
Мислења
661
Поени од реакции
94
Секоја чест, заслужено!
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Убавини... лекција и одржаа на кампот, и титула си славиме и плус добро коефициентче имаше неможам да се пожалам :)

SIEMPRE REAL MADRIDDD !!! CAMPEOOONEESSSS!!!!!!!!!!!!
 

ЧЕНТО

Претседник
Член од
27 јануари 2007
Мислења
8.239
Поени од реакции
4.839
Честито!Заслужено освојувате титула годинава,и конечно ја прекинувате низата на Барса!

Веројатно оваа победа е најдобриот начин да се потврди титулата!

Се гледаме во среда ;)
 
A

apidrone

Гостин
Кој рече дека е дрес? Веројатно не бил планиран да игра, па облекол маичка, и одозгора дуксерот, ист како мојот :D
 

JOE

Пелистер Битола
Член од
31 март 2007
Мислења
3.027
Поени од реакции
622
Дечки сакам овде со сите фанови на реал да споделам една слика која ми е многу драга во мојот живот и
Се чуствувам многу горд шо ја имав таа привилегија уште од летото да го имам пред моите очи ШАПИОНСКИОТ ТИМ ХАЛА МАДРИД !!!

 

Kajgana Shop

На врв Bottom