Фан Клуб: Реал Мадрид

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Со повлечуење на еден број, автоматски губиш еден играч за таа сезона. Остајте вие Германија и слично, ако сакаа и 99 број ќе носат.
Ниту еден немаше да изгубиме, не бевме препуни. Барем ке го испратевме како што му доликува. Еден имавме не го ни ценевме како што треба. Не го ни испратија како што му доликува. Затоа ми е криво, али океј. Таква е ситуацијата, јасно ни е.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.465
Поени од реакции
13.950
Имало пред Раул уште многу легенди како него, ако не и поголеми од него па не било направено ништо такво за нив, нема потреба да биде направено тоа и за Раул. А ако некој највеќе ја заслужуваше седмицата после него тоа е баш Роналдо.
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Мурињо го продолжи договорот до 2014. Летс гоу.
--- надополнето: 21 април 2012 во 13:39 ---
www.marca.com

Отвори и оди малце надоле ке видиш.
 

Nikolic

Џентлмен
Член од
8 април 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
68
Момци барам друштво за вечер во Еспресо,му се оди на некој ?
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.875
Поени од реакции
24.396
До мене ли е само, зашто немам некоја еуфорија за Ел Класиково? Повеќе сум фокусиран за у среда, отколку за денес. Прв пат у мојот живот да немам еуфорија за Ел Класико.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom