Фан Клуб: Реал Мадрид

Член од
21 септември 2008
Мислења
14.464
Поени од реакции
13.947
Пеп ротира, Мурињо со најдобрите. Ќе си трпиме после натпревар како не тепале со младинци. :icon_mrgr:
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Ајде дечки и тука.....со среќа нека е вечер, нека победи подобриот......судии, тепање и триста глупости ќе има у секој случај :)
и без мајки и шајки на темана после 21:45 :)
 

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
2.236
Поени од реакции
2.028
море вечер ќе се изебат и мајки и сестри и се по женски список..:D:D
мислам телето или man of the match или flop of the match ќе биде..
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Значи ми го пукна филмов Мурињо со Коентрао.... кој кур му е незнам .....
 
Член од
4 јули 2009
Мислења
4.795
Поени од реакции
3.492
Со составов никад па ни сега нема да тепаме,господ нека ни е напомош со Коентрао,Арбелоа и Рамос како централен
ХАЛА МАДРИД
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.590
Поени од реакции
13.278
Контрао, племе твое, гледај разубеди не сите.
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
идеме јакоооооооооооооооооооооооооооо
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
^ Па добро бе со кој состав игра цела сезона?
Ако игра Марсело зошто Марсело многу простор остава назад, ако игра Коентрао зошто Коентрао ако играл Арбелоа зошто да играл тој ... смешки ... или сакате пак некој случај "Карваљо" некој што не играл со месеци сега да игра ?
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.464
Поени од реакции
13.947
А кој да игра место Коентрао бе ? Марсело ? Ај видите последните Класика кога играл Марсело прва постава секој натпревар сме примале заради него гол. Знам дека не го сакате Коентрао ради една грешка што ја направи против Баерн која беше и клучна, али глеајте севкупно не само таа грешка, до пред да ја направи таа грешка играше супер. Марсело имаше свои грешки и против многу послаби играчи од Лам па никому ништо. Кога се работи за Ел Класико секогаш би го ставил Коентрао пред Марсело.
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
^ Па добро бе со кој состав игра цела сезона?
Ако игра Марсело зошто Марсело многу простор остава назад, ако игра Коентрао зошто Коентрао ако играл Арбелоа зошто да играл тој ... смешки ... или сакате пак некој случај "Карваљо" некој што не играл со месеци сега да игра ?
Не учителе шо знајш се сакаме да игра Марсело, оти Коентрао ако го имаш гледано има играно 5 цели натпревари и на сите 5 имаме пораз. Е така.
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
Не учителе шо знајш се сакаме да игра Марсело, оти Коентрао ако го имаш гледано има играно 5 цели натпревари и на сите 5 имаме пораз. Е така.
Натпревар не се добива ако не примиш гол без да дадеш ;)
Сакаш да кажеш заради него било :pos:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.464
Поени од реакции
13.947
Не учителе шо знајш се сакаме да игра Марсело, оти Коентрао ако го имаш гледано има играно 5 цели натпревари и на сите 5 имаме пораз. Е така.
А тие 3 натпревари се 3х Барса, Леванте и Баерн. Се сомневам дека поразлично би било ако играл Марсело.
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
Што би било кога би било - можеме само да си нагаѓаме... "значи?" со Марсело сите натпревари сме ги добиле :eek:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom