Фан Клуб: Реал Мадрид

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.331
Поени од реакции
1.885
Да не се лажеме сите знаеме дека најлесен противник е Јувентус,не дека лесно ѓи минеме ама за разлика од барса и баерн се 2 класи под нив...

Нема некоја шанса Лукита да се врати за реваншот упм ? :(
Ако баба рада отиде да го опрае
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.595
Поени од реакции
14.766
Како и да е пак треба да играме со 2 тима од 3те :D
 

Verdict

Galadriel
Член од
21 мај 2012
Мислења
2.184
Поени од реакции
2.074
Абе за пасов слабо се зборува, неможев никако да го најдам :D
2:21
 
Член од
30 мај 2012
Мислења
1.883
Поени од реакции
2.585
Колку сакам вакви што го посакувате Јуве. Да не бидете после тоа разочарани од ѕвездите. :icon_mrgr:
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
4.618
Поени од реакции
7.912
Нека ни се паднат овие со Том и Џери химна и островски судија нека стават. Ќе видиме после дали како прошлата утакмица на секоја нивна глума ќе јадат картон нашиве.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
8.153
Поени од реакции
9.349
Топови, првата е у гости. Ако биде кнап работа за втората, Бернабе да еруптира.
 

Mercury

ФК Победа
Член од
23 септември 2013
Мислења
1.039
Поени од реакции
481
Undecima :)
Karlo e specijalist za italijanive :)
TITULAAAAAAAA!!!
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
1.957
Поени од реакции
337
Forza Juve! Верувам во Карло, долго време помина во Италија и знае шо како треба.
 
На врв Bottom