S_a_y_l_e_R
Последна активност:
25 февруари 2018 во 18:15
Член од:
8 март 2012
Мислења:
3.263
Допаѓања:
2.296
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко
Роденден:
3 август 1991 (Возраст: 26)

Сподели преку:

S_a_y_l_e_R

Машко, 26

Последна активност:
Прегледува тема Фан Клуб: Реал Мадрид, 25 февруари 2018 во 18:15