Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

Riken

Stuck in reverse.
Член од
9 декември 2008
Мислења
7.960
Поени од реакции
11.810
Ja da sum Perez bi im daval po 10.000 evra za asistencija da vidis posle kako se podava topka.
 

CaMeC

Рамос - 4
Член од
18 јуни 2007
Мислења
2.266
Поени од реакции
10
Добро бе одма почнавте да плукате по Игуаин Роналдо и остали,а од другата утакмица ке почните да пишувате..ИГУАИН ТОООО МАЈСТОРЕ ...... !! Само едно не ми е јасно оти не играше Педро Леон пред Ди Марија :toe:
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.004
Поени од реакции
7.487
За Игуаин да подаде топка треба повеќе пари,стварно несваќам како може да биде онолку себичен...:toe:
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.503
Премногу катастрофи има овде кои си се нарекуваат фанови.За Игуаин и Роналдо не бо рекол ниеден збор за овој натпревар.Ма нека грешат колку сакаат,не ми пречи тоа.Ми пречи тоа што некој си таму фудбалски стручњак во Франција му кажал дека знае да игра на Бензема и на оној ушљакон како и да го наречам знаете кој е и детулено кој беше договорен пред да дојде Мур.Е сега се замислуваме дека можеме да напрајме ѕвезда од него а уствари требаше да го оставиме на позајмица да се дооформи како играч.А најболно е што мислиме дека е талент и сакаме да го продадеме ВдВ,демек немало место.Ова се работи кои Мур неможе да ги среди за месец дена а вие почнавте со плукање.Се извинувам ако бев малку вулгарен.
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Премногу катастрофи има овде кои си се нарекуваат фанови.За Игуаин и Роналдо не бо рекол ниеден збор за овој натпревар.Ма нека грешат колку сакаат,не ми пречи тоа.Ми пречи тоа што некој си таму фудбалски стручњак во Франција му кажал дека знае да игра на Бензема и на оној ушљакон како и да го наречам знаете кој е и детулено кој беше договорен пред да дојде Мур.Е сега се замислуваме дека можеме да напрајме ѕвезда од него а уствари требаше да го оставиме на позајмица да се дооформи како играч.А најболно е што мислиме дека е талент и сакаме да го продадеме ВдВ,демек немало место.Ова се работи кои Мур неможе да ги среди за месец дена а вие почнавте со плукање.Се извинувам ако бев малку вулгарен.
Светски стручњаци му предвидуваат светла иднина, а ти викаш дека ние погрешно мислиме што викаме дека има талент....no comm
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Kолку летаргично стоврење е Бензема, просто неверојатно... кај го крие бонгот се чудам... Игуаин потсети на времето кога беше 19 годишен нублер и водеше битка сам со себе колку чисти шанси на еден натпревар ќе промаши, мада вечерва општо играта беше ептен тапа и неповрзана и освен неколкуте случајни шанси изгледавме како, па добро, како што изгледаме на почетокот на секоја сезона веќе години наназад, само шо сеа не победивме и сум накурчен у пм...

П.С. не секоја критика е плукање, избегавјте го тој збор, не можеш по вака катастрофа утакмица да речеш, ок е , знае мур што прави, исто и за Роналдо и Пипита, добри играчи се, тоа никој не го спори, ама на утакмицава беа газлаци и секој фан има полно право јасно и гласно да го каже истото.
 
Член од
10 декември 2009
Мислења
534
Поени од реакции
87
Ни треба цела екипа, се повредиле Кики и Лас не се знае дали и колку ќе одмараат
 

Чоста ^

Good looking boy
Член од
23 август 2009
Мислења
1.999
Поени од реакции
48
Мене не ме нервираат промаршувањата и незаинтересираноста...колку шо ме нервира фактот тоа шо никој незанеше кај играт:tapp:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
13.463
Поени од реакции
9.867
Ајде ајде.. почнавте да плукате по Игуаин.. Наредната кога ќе дај гол ќе пишувате ПИПИТААААААА МАЈСТОРЕЕЕ! Е не бива така ..
Не знам зошто секоја критика упатена кон играч ја нарекувате плукање. Па што треба да кажуваме после вечерашново очајно издание, браво мајсторе, ѕвер си ? Јас го критикувам за вечерашниов натпревар, мене ич кур не ме боли тоа што на наредниот натпревар против Осасуна ќе постигне хет-трик, или тоа што минатата сезона постигна 20+ гола.

Сега требаше да не извади, кога беше најтешко, и кога победата беше повеќе од потребна. Исто и за Роналдо, и за Чаби, и за Каналес и за Ди Мариа. Им ебам тоа уфилманите створења, кои мислат дека се големи ѕвезди. Арно си кажа Мур, моментално ѕвезди се фудбалерите на Интер, фудбалерите на Реал се само обични играчи. И во право е за тоа.
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.223
Поени од реакции
53.378
Ни тргна и со повредиве...:nesum:
 

moni <3 real

ти никад нема да влезеш.
Член од
27 јуни 2009
Мислења
1.466
Поени од реакции
667
Многу напната ситуација, ептен. Сепак катастрофално изиграно од сите, не ја барам кривицата во поединци, туку во сите како тим. Не ми е јасно како можеа такви шанси да се утнат, ама тоа е тоа. Се надевам дека ова е само лош почеток и е крив сам по себе затоа што ете може прва утакмица и тако даље, но се надевам дека веќе наредна ќе биде нешто мноооогу подобро за гледање и фала богу се надевам нема гласот да си го изгубам од пцуење и викање.:icon_mrgr

П.С. Ви се молам без нервози:back:
 

Don Rooney

The fire one
Член од
30 април 2010
Мислења
170
Поени од реакции
25
decki jas sum za manchester unted ama od spansko prvenstvo go podrzuvam real.....ic ja nejkam barsa bez gajle ke pobedite ovaa godina u premiera napred ronaldo i murinjo
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom