Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

BATISTUTA 9

Fiorentina-Partizan-Real
Член од
17 мај 2008
Мислења
2.085
Поени од реакции
266
Ај честито нека му е на Ди Марија, не ми е по ќеиф, ама можит ќе се покажит :)
марика во реал?! омг или втф!!!
очајност е ова... не ми е јасно уште шо видоа у малиот, не сум го гледал премногу ама тоа шо сум го видел е очајно за таа репрутација шо му се дава... исти бензема втор дел УПМ!!!
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Кога Аргентина играше 4-4-2

 
Член од
4 јули 2009
Мислења
4.795
Поени од реакции
3.492
ај честито нека е сеа со Пипа и Кристијано каков тандем ке бидат уште Маикон да дојде и спремни сме за една пријателска со ренова:tv:
 
Член од
5 април 2009
Мислења
874
Поени од реакции
75
Бразилецoт Кака даде изјава за шпанскиот спортски дневен весник „Марка“ со која ја демантираше информацијата дека планира да замине на опреација по завршувањето на Светското првенство.Кака додаде дека по настапот во Јужна Африка планира да се врати во тренинг кампот на Реал Мадрид.
:) :)
Ilmilanista.it на својот веб сајт објавија дека претседателот Андријано Галијани ќе ја употреби својата моќ и пријателството со својот колега Флорентино Перез за да доведе двајца играчи од редовите на Реал Мадрид,Ројстон Дренте и Езикил Гарај.Оваа информација ја пренесе и шпанскиот весник Lusitanian во кој уште се пишува дека Дренте ги договорли и личните услови со Милан.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.506
Поени од реакции
14.146
Inter Ask Real Madrid For Xabi Alonso & Cash In Return For Maicon

сањајте.
 
Член од
9 декември 2008
Мислења
656
Поени од реакции
37
Inter Ask Real Madrid For Xabi Alonso & Cash In Return For Maicon

сањајте.
Ова е поголема глупост од Торес во Реал. Што ли уште не ке напишат. Иначе честито нов играч. Нека има најдобра сезона, многу голови и многу асистенции.
 

iggo_s

.. sangre blanca en mis venas!
Член од
30 јуни 2009
Мислења
1.389
Поени од реакции
1.077

Дупчење на Ди Мариа.. :)
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
^
Дај ми ја колата ДИ:)

П.С. му се плаче за колата:pos2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom