Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

Nikolic

Џентлмен
Член од
8 април 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
68
Да се потсетиме што чудо од играч добивме денес

 

BATISTUTA 9

Fiorentina-Partizan-Real
Член од
17 мај 2008
Мислења
2.085
Поени од реакции
266
jbg... toa e toa...
od sekogas sum bil protiv ronaldo u real... ama sea go donesoa samo poradi glupiot calderon i za nesto so ne mi se veruva 96 mi. evra...
nemam komentar, ama se nadevam deka nema da pravi problemi vo real,pred se da izigrava najgolema zvezda...
ronaldo a mi se cini deka nikogas nema da go sakam kako covek iako sega veke ke igra za real...
sekogas velev bolje ribery poveke timski igrac e ama izgleda deka nekoj zgresi jas ili real... ke vidime na kraj na sezona :pipi:
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.796
Поени од реакции
1.509
СЕГА ТРЕБА ДА СЕ ЗЕМЕ БЕНЗЕМА!!!

Батали и Виља и се

Плус ни требаат и одбрамбени играчи
 
Член од
15 септември 2008
Мислења
1.957
Поени од реакции
337

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Каде ли само гледа...што ли само размислува?:vozbud::vozbud:
Дркате на Перез,а уште лани калдерон го договори трансферот. Само на овој што повеќе пари му зедоа:pos2:
 
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
Ајде со среќа нека ни е Роналдо,ма да не ми беше омилен.Но што е тука тука е,напред Перез и на ред е Виља.
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Како и да е дали перез или калдерон , битно он ке си дојде у Мадрид, јес да цената е превисока, не вреди толку али добро ајде логички до некаде е . Сега Виља е на радарот, и мислам дека веке и со тој е при крај, се на се уште некој од одбраната, можеби Бруно Алвеш таман со Пепе ке убиваат:vozbud:
 

_Perdika_

Proud To Be Macedonian!!!
Член од
7 јануари 2009
Мислења
77
Поени од реакции
11
Алал нека му е на Перес што си вети полека си исполнува, камо сите претседатели да беа такви. Секоја чест за човекот
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom