Фан Клуб: Работнички

Член од
27 август 2009
Мислења
899
Поени од реакции
158
Луѓе датумот може да ми го кажете?
Зашто многу добра цена е оваа , а обично одам на нашите екипи ( освен за ренова тетекс... и такви некои ) против странските екипи да ги бодрам .
Верувам дека ќе може да се пружи добар резултат , а и верувам во чудо!
Заш не Тетекс?ај те разбирам Ренова...ама заш Тетекс:tapp:
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Заш не Тетекс?ај те разбирам Ренова...ама заш Тетекс:tapp:
Не беше навреда туку никогаш не сум ги следел тие тимови , по не истакнати се , на пример следам тетекст дали ќе се пласира , би ме исполнило доколку победите и следнава , но не сум ги следел во живо , не сум им бил на мечеви , не сум ги бодрел ,не сум запознаен со некои тимови и поради тоа не сум толку навлезен кон тоа да се заинтересирам и да одам да ги гледам ... ме сваќаш?
не го сваќај ова како навреда.
А за тимови како Ренова , Шкендија , Башкими ... воопшто нема ни да ги следам никогаш...
 
B

Beck's

Гостин
Не беше навреда туку никогаш не сум ги следел тие тимови , по не истакнати се , на пример следам тетекст дали ќе се пласира , би ме исполнило доколку победите и следнава , но не сум ги следел во живо , не сум им бил на мечеви , не сум ги бодрел ,не сум запознаен со некои тимови и поради тоа не сум толку навлезен кон тоа да се заинтересирам и да одам да ги гледам ... ме сваќаш?
не го сваќај ова како навреда.
А за тимови како Ренова , Шкендија , Башкими ... воопшто нема ни да ги следам никогаш...
abe Baskimi prati gi so kako,stvarno jaki stana u posledno vreme :)
 
Член од
28 февруари 2008
Мислења
219
Поени од реакции
2
браво за работнички секоја чест,успеаа да го го донесат ливерпул сега се понатаму не треба да им се земе за зло дури и ако загубат катастрофално иако мислам дека нема да биде така
 

Ивица ЈМК

Forza Juve Per Sempre!!!!
Член од
28 март 2010
Мислења
1.399
Поени од реакции
270
судија на мечот против ливерпул ќе биде италијанскиот арбитар антонио дамато.:smir:
 
Член од
3 октомври 2009
Мислења
99
Поени од реакции
1
Денеска е дадена потврда од Владата на РМ и Агенцијата за млади и спорт дека Јужната трибина ќе биде спремна за публика во четврток, што значи дека од понеделник 20.000 карти по цена од 300 денари ќе се продаваат на плоштад и на билетарата пред стадион :vozbud:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.387
Поени од реакции
5.085
Денеска е дадена потврда од Владата на РМ и Агенцијата за млади и спорт дека Јужната трибина ќе биде спремна за публика во четврток, што значи дека од понеделник 20.000 карти по цена од 300 денари ќе се продаваат на плоштад и на билетарата пред стадион :vozbud:
И јас сеа прочитав ова е супер вест,дополнителен пристисок ке биде врз Ливерпул само штета што Работнички нема навивачка група иако имаше до пред некоја сезона :toe:
 
B

BooBojan

Гостин
Луге ај ке ве замолам одговорете ми на прашањето.
Каде ке има карти за Работнички-Ливерпул во кои продажни места?
Слушнав нешто дека ке имало во продажбените места на together ама не сум сигурен.ПОМАГАЈТЕ.!
 
Член од
3 октомври 2009
Мислења
99
Поени од реакции
1
Луге ај ке ве замолам одговорете ми на прашањето.
Каде ке има карти за Работнички-Ливерпул во кои продажни места?
Слушнав нешто дека ке имало во продажбените места на together ама не сум сигурен.ПОМАГАЈТЕ.!
Во билетарата пред стадион и на плоштад Македонија, за Together немам никаква информација
 

Capitano

...
Член од
24 октомври 2007
Мислења
1.344
Поени од реакции
137
Ме интересира у колку саат ќе почнат да се продаваат картите и каде е Боби Божиновски..
Wikipedia..
А колку што гледам,не е у Работнички...
Боби Божиновски потпиша за тим од Казакстан пред околу месец дена
 
Член од
3 октомври 2009
Мислења
99
Поени од реакции
1
Ме интересира у колку саат ќе почнат да се продаваат картите и каде е Боби Божиновски..
Wikipedia..
А колку што гледам,не е у Работнички...
Најверојатно после 10 ќе почнат да се продаваат, а Боби е во Локомотив Астана (Казахстан), од пред 2 месеци
 

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608
Ме интересира у колку саат ќе почнат да се продаваат картите и каде е Боби Божиновски..
Wikipedia..
А колку што гледам,не е у Работнички...
Боби Божиновски е во Казакстан,но на негово место е земен Борче Маневски и се очекува да дебатира веќе во четврток против Ливерпул.
Инаку Работнички ангажираше дури 7 нови фудбалери,па дел од нив може да ги видиме веќе во четврток
 

Kajgana Shop

На врв Bottom