Фан Клуб: Работнички

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.358
Поени од реакции
701
Шо е битно сите навивачи на Јунајтед СТРАСНО ќе навиваат за работнички....или да речам против ливерпул :)

Ви посакувам многу среќа во натпреварот со нигерпул...
Отприлика ист ранг на екипи сте, така да очекувам нијанси да решаваат...

Мотивот кај играчите на Работнички секако ќе биде голем ,па зошто да не и се надеваме на чудо....топката сепак е тркалезна!!
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Како прво , честито , покажавте дека сепак и покрај неправдите на клетите мајмуни како што се отсликува во ликот на Хаџиристевски и компанијата негова... сепак може да се стори чудо кога има волја и желба!
Сега , на чудо да ви кажам право , се надевам ...
Верувам дека може да се победи против Ливерпул , очајнички играат задно време , ужасна форма се , немаат тим , така да ... Со среќа!
 

jyvation

Пургер
Член од
4 ноември 2009
Мислења
2.153
Поени од реакции
2.754
Шо е битно сите навивачи на Јунајтед СТРАСНО ќе навиваат за работнички....или да речам против ливерпул :)

Ви посакувам многу среќа во натпреварот со нигерпул...
Отприлика ист ранг на екипи сте, така да очекувам нијанси да решаваат...

Мотивот кај играчите на Работнички секако ќе биде голем ,па зошто да не и се надеваме на чудо....топката сепак е тркалезна!!
Кој исти ранк бе знаеш ли што пишуваш?? цццццццц...........
 

Пеце

Пелистер-Битола
Член од
16 септември 2009
Мислења
4.283
Поени од реакции
5.144
Некој да ми кажи по колку пари ќе бидат картите ?? Јас нешто разбрав околу 200-300 денари ама пак за поточно да ми кажите и кога ќе почнат да се продаваат и дали ќе има низ сите градови ?? позз
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.761
Поени од реакции
71.570
Исти ранг биле Работнички и Ливерпул :tapp:
Божееее какви луѓе шетаат во Македонијава. Ај бе кога не следите Македонски фудбал не туку пишувајте глупости. Ливерпул да игра со трета екипа, нема да има никакви проблеми со Работнички, а камоли со прва. Очекувам Работнички да пружи барем едно солидно издание, но два порази се неминовни.
 
Член од
13 март 2009
Мислења
1.968
Поени од реакции
1.868
Исти ранг биле Работнички и Ливерпул :tapp:
Божееее какви луѓе шетаат во Македонијава. Ај бе кога не следите Македонски фудбал не туку пишувајте глупости. Ливерпул да игра со трета екипа, нема да има никакви проблеми со Работнички, а камоли со прва. Очекувам Работнички да пружи барем едно солидно издание, но два порази се неминовни.
Исто и луѓе шо верувет на се шо ќе се напишит ! :tapp:
 

jyvation

Пургер
Член од
4 ноември 2009
Мислења
2.153
Поени од реакции
2.754
Некој да ми кажи по колку пари ќе бидат картите ?? Јас нешто разбрав околу 200-300 денари ама пак за поточно да ми кажите и кога ќе почнат да се продаваат и дали ќе има низ сите градови ?? позз
Официјално 300 денари е карта.Се очекува до тогаш и јужна да биде пуштена.
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.761
Поени од реакции
71.570
Официјално 300 денари е карта.Се очекува до тогаш и јужна да биде пуштена.
Нема да била пуштена. Ќе се продавале 8 500 билети за Македонските гледачи по цена од 300 денари. Потег за поздравување на раководството на Работнички, поради малата цена :wink:
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Официјално 300 денари е карта.Се очекува до тогаш и јужна да биде пуштена.
Не се очекува да биде пуштена , туку се прават напори да биде пуштена . Разврската околу јужна ќе се знае во наредните неколку дена

Инаку браво за цената на картите
 
Член од
3 октомври 2009
Мислења
99
Поени од реакции
1
Покрај цената на билетите, одреден е и терминот на одигрување. Конечно после долго време во Македонија ќе се игра меч во вечерен термин. Мечот започнува во 20:45
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.694
Поени од реакции
6.215
Сега и јас прочитав дека картата ке биде 300 денари стварно е ова за поздравување на раководстото на Работнички,за јужна ке се направи напори да се направи побрзо па ке видиме
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Луѓе датумот може да ми го кажете?
Зашто многу добра цена е оваа , а обично одам на нашите екипи ( освен за ренова тетекс... и такви некои ) против странските екипи да ги бодрам .
Верувам дека ќе може да се пружи добар резултат , а и верувам во чудо!
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.694
Поени од реакции
6.215
Луѓе датумот може да ми го кажете?
Зашто многу добра цена е оваа , а обично одам на нашите екипи ( освен за ренова тетекс... и такви некои ) против странските екипи да ги бодрам .
Верувам дека ќе може да се пружи добар резултат , а и верувам во чудо!
29 јули побарај малце поназад:helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom