Фан Клуб: Работнички

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Чума Анене, дечково според мене има квалитет и просперитет да успее класа да стане,
одма истрчаа да го продадат па ме интересира дали сумата е позната... како наводно на таква понуда не можеле да кажат не.
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.080
Поени од реакции
9.872

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.606
Поени од реакции
6.708
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.604
Поени од реакции
9.098
Прaвилнo и пoлoгичнo би билo нaјдoбрoрaнгирaнa oд неплaсирaните дa влези штo не е Рaбoтнички вo секoј случaј.
 
J

joe.b

Гостин
Ајде ако знаете некој стрим пуштете да гледаме и ние. :):):)
 

Harry Potter

Imperius
Член од
14 септември 2005
Мислења
2.512
Поени од реакции
1.478
јас до сеа не успеав да најдам. од тие што беа најавени ниту еден не работи.
 
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.498
Поени од реакции
2.779
Хаха 0-1 губат од мртвиот Будучност што 15 саата се акаше со автобус до Скопје, што му отидоа сите важни играчи, што денар скапан немаат, што тренираа на вештачка трева и што одиграа се на се една ебена утакмица пред утакмицава.
Не дека ме боли нешто цев али мрзам кога наши екипи губат од прежалени екипи.
Умрени ееејјј ги испратија од Подгорица со активен резултат да се вратат.
Толку од Работнички. Ајт.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom