Фан Клуб : Овче Поле

tufekciev

Барсa <3
Член од
6 февруари 2009
Мислења
2.242
Поени од реакции
802
Zdravo na site od mene...Kako sto gledam mnogu sum propustil peesetina strani ,no sepak i jas sum lojalen navivac na KK ovce pole
 

vlade_kav

Добро дете !!!
Член од
30 ноември 2008
Мислења
201
Поени од реакции
3
добро миле ред девил... Не се возбодувај... ако не сакаш да те викам воџа, ок, не те викам... инаку тоа беше кажано од шала... Ај поздрав, и не се замарај... :helou:
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
добро миле ред девил... Не се возбодувај... ако не сакаш да те викам воџа, ок, не те викам... инаку тоа беше кажано од шала... Ај поздрав, и не се замарај... :helou:

Владе не е проблем,ти како сакаш ме викај....него работата е што од ваква дезинформација се отвори муабет пред некое време...а да сум воџа би кажал,зошто да не?Само ти кажав како стојат работите кај нас,а ти како сакаш разбери ги...се знаат скоро сите воџи на навивачките групи у Македонија,и не би имало никаков ефект и јас да кријам...позз и не се замарам :helou:
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
385
Поени од реакции
16
дојдете во аеродром да видиме кој вади калаш на мртво куче, и вие сте ми некој „НАВИЈАЧИ“:pos2:

неписмен селанин незнаеш ни името да го напишеш, Хаскер !!
Ах,сељаку.Ти како прво да знаеш мене не ми е до името,тоа ми е ник на сите форуми и кути.Мислиш се плашам од Фемили.ЦПБ ве издрвиле здраво и се на нас се силиш коњу еден скапан.:helou:
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
браво "брат"

не се надевав на вакво нешто од тебе
НЕ бееееее леле ама погрешно разбравте. Песната е брат од РОМА против ЛАЗИО ја напишав пошто знам дека си за рома нема никакво вреѓање против тебе ако сакаш и ке ти ја преведам!!
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.882
Поени од реакции
8.744
НЕ бееееее леле ама погрешно разбравте. Песната е брат од РОМА против ЛАЗИО ја напишав пошто знам дека си за рома нема никакво вреѓање против тебе ако сакаш и ке ти ја преведам!!
ок ако е така
 
Член од
2 декември 2008
Мислења
329
Поени од реакции
5
Еј од мој еден пост што не беше против никој вие напраивте партали!! ЌЕ се скараме многу!! Почнавте многу да ми вреѓате и да кажувате глупости против ФЕМИЛИ итн. Ај преваспитајте се што кажавте вие а што кажав јас!!
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.882
Поени од реакции
8.744
Еј од мој еден пост што не беше против никој вие напраивте партали!! ЌЕ се скараме многу!! Почнавте многу да ми вреѓате и да кажувате глупости против ФЕМИЛИ итн. Ај преваспитајте се што кажавте вие а што кажав јас!!
што е до мене се е во ред
 

FamilyAerodrom

1996/97
Член од
2 февруари 2009
Мислења
283
Поени од реакции
7
Ах,сељаку.Ти како прво да знаеш мене не ми е до името,тоа ми е ник на сите форуми и кути.Мислиш се плашам од Фемили.ЦПБ ве издрвиле здраво и се на нас се силиш коњу еден скапан.:helou:
Оф мори мајко мила ти најде мене да ми викаш сељак? ццц, а другарчињава од цпб многу добра приказна ви направиле не викам не, си знаат они нема потреба да се расправам по форумов...
 

tufekciev

Барсa <3
Член од
6 февруари 2009
Мислења
2.242
Поени од реакции
802
Оф мори мајко мила ти најде мене да ми викаш сељак? ццц, а другарчињава од цпб многу добра приказна ви направиле не викам не, си знаат они нема потреба да се расправам по форумов...
ne ni oni napravia prikazna taka na vesti kazaa......
 

Гробар Мкд

Не дамо Титулу !!!
Член од
19 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.442
Работнички Фершпед-Овче Поле 106:69...висок пораз на Овче Поле....:toe:
 

Mr.Tasev

Расад за лопате
Член од
30 ноември 2008
Мислења
271
Поени од реакции
76
два пораза по ред овака не оди еден од Торус што не требаше да изгубиме во купот и овој веќе можеше да се очекува :toe::helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom