Фан Клуб: Наполи

Член од
13 јануари 2012
Мислења
1.800
Поени од реакции
1.665
Наполи 9-0 Трентино Пандев го постигна деветиот гол и беше асистент на осмиот.
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.932
Поени од реакции
25.183
Тест натпревар: Наполи - Баер Леверкузен 2:1, и Пандев постигнал гол :)
 
Член од
13 јануари 2012
Мислења
1.800
Поени од реакции
1.665
Пандев на секој пријателски натпревар има давано гол.
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Еве и денес за 15 мин 2 гола против Брага :)
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.429
Поени од реакции
5.379
Камо ваке и у Италија да дава... да биде прв стрелец на Наполи :)
 
Член од
5 април 2011
Мислења
1.915
Поени од реакции
924
не знам колку ви текнува и кога играше за лацио шибаше голови на пријателски. по 7-8 даваше на подготовките. али... :)
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
Има ли наполитанци на форумов или слабо ??? :)
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
Член од
13 јануари 2012
Мислења
1.800
Поени од реакции
1.665
фино е тоа само штета што нема нешто луѓе на форумов да се развие дискусија ипак е наполи голем тим и сезонава ако не е и единствен конкурент на јуве за титула
Ja gi sledam napoli radi pandev, i se edni od najgolemite konkurenti za titulata. imat uigran tim so igraci koi igrat zaedno poveke godini, taka da interesna sezona ke bide, utre vo 18:00 obavezno mora da se gleda Juventus - Napoli. interesna utakmica ke bide
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
мене од увек ми се свиѓале као тим , ама откога дојде пандев лани апла ги загледав и сеа ми се фаворити од италијаниве ...

А за утре за утакмицава мислам дека крајно време е да тепа наполи , пандев 2 гола и асистенција .. ајмо ! :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom