Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
3 септември 2008
Мислења
160
Поени од реакции
2
Не сакав малер да правам пред утакмица и да зборам против каладзе... ама абер нема од фудбал :nesum: ..... :uvo::uvo::uvo: и секогаш кога игра тој секогаш милан изгубил или нерешено завршила утакмицата ... не знам шо си мисли овај лео.... стварно сум изнервиран!!! :nerv::nerv::nerv:

СРАМОТА!!! :tapp:
 
Член од
30 јули 2007
Мислења
1.391
Поени од реакции
86
Jак гол на пато :))

Ако ништо друго нека продужат да даваат голови,ваљда Каладзе нема толку многу да усере...или кој знае,има уште доста . :D
 
Член од
27 октомври 2008
Мислења
1.237
Поени од реакции
30
Кадее БОНЕРА !!!!

- Каков срам на Каладзе. :pop: ( Одо, Каладзе ) надвор од тимот Одма !!
 
P

PewDiePie

Гостин
Одо дефанзивно бил звер....гледам :uvo:................................И сеа што К. не го стави Лео Хунтелар ајде еве шанса 15 мил. земаа ги запалија.....дедоно ми го става чувај го за во Среда.
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.901
Поени од реакции
23.296
Ќе дочекам ли ја бе некогаш Милан да го гледам раат без нервози последни 15-20 минута да го еба, мора со Каљари да се стискам до крај шо ќе биде, ебем ти Каладзе дрво едно, да не го видим више у екипа, боље Фавали нека игра централен

Родни Штрасер во игра, ајде да го видимо црнчево, него овој Лео почнува да ме нервира со Инзаги, треба Хунтелар да добива шанса, барем вака по 15-20 минута. Кога играше прв тим го ваѓаше на полувреме, ова психички ќе го дотолчи детето :toe:
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
ај честито победа,тешко беше на крај!јас само второ гледав,многу ми е криво што го пропуштив првиот дел,лудлиа било!а иначе ништо чудно што не влезе Хунтелар,џабе ке беше.пошто милан се затвори после голот на каљари и немаше ниедна топка за напаѓачот само ке му беше запишано како уште едно лошо издание :toe:
ForZa MiLan !
 
Член од
2 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.782
Каладзе АУТ!!!!!!!!!!!

Нападот одлично изигра денеска така како што си треба,можеби требаше да дадеме уште 1 гол но тоа е тоа,Пато прекрасен гол и добро изигра Бориело а и Роналдоњо,Сидорф и Пирло слабо само ја кочат играта, Одо....... :tapp:

БТВ:Честитки за победата

FORZA MILAN

:milan:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom