Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.
P

PewDiePie

Гостин
Gledam se bunis nesto...
Toj Comandini im dade 2 gola na inter vo pobedata od 6:0 nad inter:)A sega realno da gledame imame mnogu posilen sostav od togas:)
Гледам бладаш нешто и што ако им дал два гола? од тогаш се слушна за него НЕ така да не мрси за џабе само како пример го наведов :helou:
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Еве ги барабаните ние сме во првиот барабан :)

Прв бенд
1 FC Barcelona (ESP)​
2 Liverpool FC (ENG)​
3 Chelsea FC (ENG)​
4 Manchester United FC (ENG)​
5 AC Milan (ITA)​
6 Sevilla FC (ESP)
7 Arsenal FC (ENG)
8 FC Bayern München (GER)​


Второ БЕНД
9 Olympique Lyonnais (FRA)​
10 FC Internazionale Milano (ITA)​
11 Real Madrid CF (SPA)​
12 PFC CSKA Moskva (RUS)​
13 FC Porto (POR)​
14 AZ Alkmaar (NED)​
15 Juventus (ITA)​
16 Rangers FC (SCO)​

ТРЕТА БЕНД
17 Olympiacos CFP (GRE)​
18 Olympique de Marseille (FRA)​
19 FC Dynamo Kyiv (UKR)​
20 VfB Stuttgart (GER)​
21 ACF Fiorentina (ITA)​
22 Club Atlético de Madrid (SPA)​
23 FC Girondins de Bordeaux (FRA)​
24 Beşiktaş JK (TUR)​

ЧЕТВРТАТА БЕНД

25.Wolfsburg (GER)
26 Р Standard de Liège (BEL) Standard de Liège (BEL)
27 Maccabi Haifa FC (ISR)​
28 FC Zürich (SUI)​
29 FC Rubin Kazan (RUS)​
30 AFC Unirea Urziceni (ROU)​
31 APOEL FC (CYP)
32 Debreceni VSC (HUN)​





Шинтер и ЈуБе во вториот :pos2:


Само Реал да се одбегне другите нема проблеми со Интер и Јувентус не можеме да играме.
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
256
Поени од реакции
19
Кога ќе биде извлекувањето на групите за ЛШ, ден и час ако знае некој?
иначе посакувам ваква група:
1. Milan
2. CSKA Moscow
3. Dinamo Kiev
4. APOEL Nicosia
 

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34

Vaka izgleda ke bide formacijata ako bide vaka tesko nam so kur ne go stava Huntelar za klupa li e kupen...?
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
Инзаги го немаше многу на подготвителните и нема некоја кондиција, едно полувреме максимум може на ниво да го изигра... како и да е Хунтелаар ќе игра, а и мислам дека ќе биде прва постава па ако не му иде да биде заменет од Инзаги
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Инзаги го немаше многу на подготвителните и нема некоја кондиција, едно полувреме максимум може на ниво да го изигра... како и да е Хунтелаар ќе игра, а и мислам дека ќе биде прва постава па ако не му иде да биде заменет од Инзаги

Нема да почне Инзаги највероватно ќе почне некој од Хунтелар или Бориело за мене подбро би било Бориело но ќе видиме.
 
Член од
7 август 2009
Мислења
286
Поени од реакции
10
Шнајдер дефинитивно останува во Реал повторно почна да тренира со тимот.

@ росоње

Одо ако е постар за мене е подобар од Фобер не можеш да споредиш што си гледал клипови дека е добар,го гледав во Вест Хем против Тотенхем не е нешто посебно не заборавај Одо против Манчестер кога игравме кога К.Роналдо не помина кај него.
Абе јас си кажав, повеќе пати го имам гледано, не е лош играч, а е доста подобар од Одо. :smir:

Инаку тренерот на Шалке, Феликс Магат изјавил дека Рафиња во понеделник ќе пристигне во Јувентус. :kesa:
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.731
Поени од реакции
1.063
Инаку тренерот на Шалке, Феликс Магат изјавил дека Рафиња во понеделник ќе пристигне во Јувентус. :kesa:
Juventus Have Not Signed Rafinha - Alessio Secco

http://goal.com/en/news/11/transfer-zone/2009/08/27/1464250/juventus-have-not-signed-rafinha-alessio-secco

Е сеа пак ни се отвори шанса да го земеме Рафиња кој според мене многу добро ке се покаже во Италија:vozbud::vozbud:
 
P

PewDiePie

Гостин
Член од
3 септември 2008
Мислења
160
Поени од реакции
2
:eek:ftopic: може ли да ми кажете кога точно е ждрепката ( во колку часот)??? имам еден линк за да ја гледам, на него пишува во 17 00, а јас негде прочитав во 18 00, а пак мислам дека и еден член на фан клубов коментираше и кажа во 19 :wink: и сега не знам кое е точно :jaj: :nesvest:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom