Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Ова за фабрегас ми изглеа како фарбање очи,до вчера немавме за Сисоко и сеа одма 35 мил.малце е смешно нели?јас не верувам дека Фабрегас сега би го напуштил Арсенал али кога е пара во прашање не се знае..се е можно,Само прво Пирло би го продале и после да го земат Цеск и еден напаѓач...вака без пари тешко!Форца Милан!:smir:
 
Член од
14 октомври 2007
Мислења
2.674
Поени од реакции
2.731
Вие стварно мислите дека Милан нема пари? :) финтата е што сакаат да ги скратат трошоците и се малку скржави...:)
Милан може како ништо да дае 35 милиони за Фарбрегас,што мислам и дека ќе се случи ако си оди Пирло....
 
Член од
10 јуни 2009
Мислења
1.422
Поени од реакции
401
ако е вистина тоа со Фабрегас немам збоови,најдобриот плејмејкер во светот според мене,и техниката му е супер,А за Хунтелар тоа што потпишува ме радува многу,сум посакувал во секој миг во мојот живот да го видам Хунтелар во дресот на Милан,и ако потпише ке ми се исполни желбата и верувам на успех оваа сезонаа,Позз до сите миланези:helou:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Жал ми е да се надевате на нешто невозможно. Ако бидеме, т.е ако бидам реален, Фабрегас би отишол само во Барселона но по 2-3 години.:smir:

Незнам колку пати има изјавено на официјалната на Арсенал ова лето... ама очигледно дека на медиумите ни тоа не може да ги спречи од пишување на све и свашта.
 

Figaro

la vita e bella
Член од
2 март 2009
Мислења
648
Поени од реакции
410
Жал ми е да се надевате на нешто невозможно. Ако бидеме, т.е ако бидам реален, Фабрегас би отишол само во Барселона но по 2-3 години.:smir:

Незнам колку пати има изјавено на официјалната на Арсенал ова лето... ама очигледно дека на медиумите ни тоа не може да ги спречи од пишување на све и свашта.
Не биди толку сигурен , на трансфер пазарот се е можно :smir:
 
Член од
6 мај 2008
Мислења
1.831
Поени од реакции
492
Не биди толку сигурен , на трансфер пазарот се е можно :smir:
Не биди толку сигурен, за фабрегас кажав дека милан може само да го сонува он ако си оде од арсенал ци оде за да освојува титули а титули нема ни во Милан Евентуално негов Трансвер може да се случи после неколку год ама ако си оде од арсенал тоа е Барселона :smir: 100 %
 

Figaro

la vita e bella
Член од
2 март 2009
Мислења
648
Поени од реакции
410
Не биди толку сигурен, за фабрегас кажав дека милан може само да го сонува он ако си оде од арсенал ци оде за да освојува титули а титули нема ни во Милан Евентуално негов Трансвер може да се случи после неколку год ама ако си оде од арсенал тоа е Барселона :smir: 100 %
:pos2::pos2:Готова е работата , Венгер се догворил веќе , вие може да плачете по него , Пирло во Челзи и Пизаро во Милан :)
 
Член од
18 јули 2008
Мислења
636
Поени од реакции
122
Не биди толку сигурен, за фабрегас кажав дека милан може само да го сонува он ако си оде од арсенал ци оде за да освојува титули а титули нема ни во Милан Евентуално негов Трансвер може да се случи после неколку год ама ако си оде од арсенал тоа е Барселона :smir: 100 %
Титули има на куп Милан уживај си ти :smir:
 

Figaro

la vita e bella
Член од
2 март 2009
Мислења
648
Поени од реакции
410
^ Сака тим кој има амбиции за титули во иднина. Вие за жал тоа го немате, живеете во минатото.
Оф топик прашање , кога Арсенал има нешто освоено ?? Го почитувам клубот ,но веќе 4 години не може тим да склопи,со деца не се освојува НИШТО ! ! И не ни докажувај во овој фан клуб дали Фабрегас или некој друг играч може или не може да потпише за Милан , само немој кога ќе потпише , нешто да постираш овде :uvo:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Не, со пензионери се освојува се` . :back:

Ти само го потрдуваш тоа шо го пишав погоре . Тоа дека живееш во минатото .
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom