Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
18 јули 2008
Мислења
636
Поени од реакции
122
Нешо ми се заеба стримот, има некој ист проблем?
 
Член од
18 јули 2008
Мислења
636
Поени од реакции
122
ефАЕГАЕ!„РХБ„“%1“Г!„’„Х„„%’ „В’ЅХ„%
ГООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ!!!!! И тоа каков гол!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Член од
2 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.782
GooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooLLLLLLLLLLLLLLL sidorfff neka ja fatreeeee!n aaaaAAAAA!!:vozbud:
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.372
Поени од реакции
25.123
Цицање! Се враќаме, браво, очекувам пресврт.
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
ахх бе анчелоти ..пишано ти е да не се смееш често(како бумбар е) :pos2: ич не му личи тоа плавото нели?ама фала богу си отиде,па сеа ке кажеме многу му личи доста више у црно и црвено :pos2: Седорф па со тоа славењето негово више :uvo::pos2:
ФОрЗАА МИлААААн
 
Член од
2 ноември 2008
Мислења
5.335
Поени од реакции
1.782
Добро е заврши прво полувреме добро се држевме во одбраната и не успеа да ни дадат уште 1 гол но имавме една голема прила која сидорф не ја искористи..:vozbud:
 
В

Вори

Гостин
Не сме па и некои ривали..различни првенства,во ЛШ и немаме некое ривалство,не играме често..како и да е,премногу радување за една обична пријателска.
 

Cuore Rossonero

Rσššσηєјаσ e ιℓ мισ cυσјає
Член од
18 април 2009
Мислења
2.344
Поени од реакции
345
Не сме па и некои ривали..различни првенства,во ЛШ и немаме некое ривалство,не играме често..како и да е,премногу радување за една обична пријателска.
во право си и + не ми се допадна Фламини коа доби жолт картон не треба такви стартови барем на пријателски глупо е да се повреди некој сега,и така не добиваме и не губиме ништо само се пробуваат играчите сега:toe:
 

FikoX

Impossible is nothing
Член од
13 август 2007
Мислења
2.850
Поени од реакции
128
Одо мора одма да си ги пакува куферите и да си бара нов клуб, па појма нема тој бе, не знае да подава, само ја враќа назад топката до Неста, а кога ќе се реши за центаршут мора некој да настрадалод трибините...
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.372
Поени од реакции
25.123
како и да е,премногу радување за една обична пријателска.
Битно е, макар и пријателска. Ако тепат Милан утре ќе ме посматраат со воодушевување. Со другарите ќе сврзиме импресии.
Ако изгубит Милан, ќе се тешам со истите и ќе ме зезет сите останати.

Без разлика дали е пријателска или не, јас сум среќен ко ќе победит Милан.
Очекувам пресврт. Дури осеќам дека Инзаги ќе го збрчит еднаш:icon_cool
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom