Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

Roswell

Tu Sei Tutta La Mia Vita
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.619
Поени од реакции
29
Брат сликава ти е крај...:pos2::pos2::pos2: Се кинам од смеење коа ке ја видам

Сликата ја чував специјално за после дербито, па сега бидејќи ги надвладевме сигурно овој дркаџијата така се чувствувал.

Ќе ја менам кога Интер ќе победи некое наредно коло, сенадевам дека за месец и пол дека ќе биде.
 

Falcao

rossonero per sempre
Член од
28 мај 2008
Мислења
1.986
Поени од реакции
561
Роналдињо мен оф д меч,според гоал.ком со 7.
А после него следуваат Шева,Сидорф и Лука Антонини кој што ја изигра цела утакмица и добро се покажа..(мило ми е за него:)) со оцена 6.5

Кој се сега 6ти на ред :zlo:
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Ќе ја менам кога Интер ќе победи некое наредно коло, сенадевам дека за месец и пол дека ќе биде.[/quote]



Narednata godina:smir::pos2:
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
Чистито победа Миланези Рони се враќа у форма тоа ме радува а и доста гол напредок гледам кај Шева:aplauz::aplauz::aplauz:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Честитки и од мене за победата и пласманот во групите на куп уефа. :helou:
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
Свака час за топката на Дињо.Такви топки даваат само мал број на играчи,ако не е единствен на планетава што најдобро ги владее таквите топки.Полека ги исплатува милионите вложени во него,ако не ги исплати со голот против Интер.
Шева ке ломи осеќам!Конечно 3-4 напаѓачи имаме од светска класа но што постигнуваат голови!
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
2.066
Поени од реакции
71
Galliani: Ibrahimović je praktički već bio naš
Milanov potpredsjednik Adriano Galliani otkriva kako je njegov klub prije dvije godine bio vrlo blizu potpisivanja Zlatana Ibrahimovića...

U ljeto 2006. bilo je jasno da će Ibrahimović napustiti Juventus zbog afere ''Calciopoli'', odnosno, degradacije ''Stare dame'' u Seriju B. Galliani je u izjavi za Sky Sport Italiju otkrio da je Milan praktički već sve dogovorio s Ibrahimovićem, te da je samo splet različitih okolnosti na kraju švedskog napadača ipak usmjerio prema gradskom rivalu Interu:

- Ibrahimović je s nama već postigao dogovor i sve je praktički bilo gotovo. Ipak, zbog raznovrsnih razloga na kraju nismo uspjeli završiti taj posao. Tada, u ljeto 2006. još nismo znali hoćemo li igrati u Ligi prvaka i zbog toga je transfer propao.
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
честитки рони во старата форма:vozbud:
па ај ако продолжите вака ке ве гледаме во финале:smir:
 

DarthMakedon

Македонец
Член од
20 април 2008
Мислења
1.913
Поени од реакции
166
честито победа дечки :vozbud::vozbud::vozbud:
гледам Роналдињо и Шева јака комбинација
значи стварно ќе правиме лом годинава



мака ми е што не гледав али тоа е

ајде кој е следен:smir:
 

Roswell

Tu Sei Tutta La Mia Vita
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.619
Поени од реакции
29
Многу на готово сте научени, сврти една - две страници назад.
 

CurvaSud_Milan

rossoner4life
Член од
21 март 2008
Мислења
622
Поени од реакции
4
Многу на готово сте научени, сврти една - две страници назад.
Стварно. И ова не важи само за тебе, за сите. Или кога ќе праша некој со кој играме наредно коло. Е тоа мн. ме нервира, колку да се броело едно мислење плус. По грешка некоја страна на нет да отвориш па ќе излезе со кој играме наредно коло.

Мејби ај ем оверреактинг, бат детц да веј ај фил. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom