Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
пичка му материна на сељакот што го удри Пато ако му ја скршил ногата да знае дека ќе го убијам:violent1::violent1::violent1::violent1:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.705
Поени од реакции
43.821
Искрено ваквиве повреди знаат ептен сериозни да се , нај факинг ебано искрено се надевам дека не е нешто сериозно типов неда не го заслужуе ова , факииинг Италија , јес да сам ја свитка .


пичка му материна на сељакот што го удри Пато ако му ја скршил ногата да знае дека ќе го убијам:violent1::violent1::violent1::violent1:

Типот што беше до него немаше никаква врска со тоа што он ја свитка ногата , језива болка е и можно е да се лигаментите у вакви ситуации , а се надевам не се .


У овој момент . . . . Браво за Калач , ве спаси .
 

Ddime

████████████████████
Член од
18 февруари 2007
Мислења
5.076
Поени од реакции
212
Мислам дека ке го заборавиме изгледот на Пато...му предвидувам 2-3месеци одмор.
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.478
Поени од реакции
5.450
Среќа во несреќа, влага дава гол се повредува и излага :zid:
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Честито победа! Само жал ми е за Пато што се повреди, стварно не заслужува типот, ама ајде да се надеваме дека не е ништо сериозно ...
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
Ne e skrsena ja ima svitkano nogata i posle toa otekuva za dve nedeli go imame nazad bidete sigurni!svitkan e zglobot nema nikakvi ligamenti tuka!
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
544
Честито победа, ама Милан ипак треба повеќе и може повеќе да прикажува, оној пат 0:1, сега пак 0:1. Може и подобро. Ама добро е кога почнавте да победувате.
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.940
пичка му материна на сељакот што го удри Пато ако му ја скршил ногата да знае дека ќе го убијам:violent1::violent1::violent1::violent1:
Искрено ваквиве повреди знаат ептен сериозни да се , нај факинг ебано искрено се надевам дека не е нешто сериозно типов неда не го заслужуе ова , факииинг Италија , јес да сам ја свитка .

Типот што беше до него немаше никаква врска со тоа што он ја свитка ногата , језива болка е и можно е да се лигаментите у вакви ситуации , а се надевам не се .


У овој момент . . . . Браво за Калач , ве спаси .

Точно не викајте по тој од Фиорентина, само си ја исфрлаше топката. Овај тикварот сам си го свитка стапалото.
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Честита победа и брзо опоравување на малиот.
 

klime7

vending
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1.241
Поени од реакции
52
Честитки за победата, навистина беше ова тешко гостување (директен конкурент за пласман во ЛШ). Браво'с за Пато и Калач( на крај ве спаси)
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.478
Поени од реакции
5.450
Таков играч не се чува на клупа бе, кај му е паметот на Анчелоти :tapp:
 
Член од
3 февруари 2008
Мислења
29
Поени од реакции
0
Forza Milan.Slednata nedela ke igrat Pato vo prv tim.Ova bese za da dokazime deka mozime da tepame i so 10 igraci i + na gosti.Pozdrav do site navivaci i navivacki na Milan
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom