Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
23 април 2005
Мислења
622
Поени од реакции
14
Se da mu ibam na Mesina(sudijata), isto taka i na Vieri
i anceloti bravo pojma nemas site izmeni gi napraj bezveza,mrs doma
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
ajde momci sea e vishe kraj nema moabet sho e gotovo e gotovo i sami znaete
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
dajdo напиша:
ajde momci sea e vishe kraj nema moabet sho e gotovo e gotovo i sami znaete
1--Јуве
2--Фио
3--Инт
4--xxx
5--милан
крај на сезона фала многу:cuc:
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
ti teknuva lani isto tolku bodovi razlika ist period abe nie ne sme selska ekipa veruj its the end ama dobro ne e losho da si vtor ko mzt u mak kosharka ste hehehehehehe
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
можно 3 фиорентина не испушта чекор бидете сигурни :cuc:
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
zocipro напиша:
anceloti bravo pojma nemas site izmeni gi napraj bezveza,mrs doma

ја кога викав дека анчелоти усра финалето прошла година, а вие не :) ете ви го сега стручњакот
 
Член од
9 ноември 2005
Мислења
170
Поени од реакции
3
Мислам дека е рано да ја испишувате табелата.Крај е кога се ќе заврши.А дотогаш ништо не се знае.
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
da de toa vchera vidove dobro ubavo e da se saka timot :pos: :pos: nadeshta umira posledna :pos:
 

Синдикат

Мајгада?!
Член од
22 август 2005
Мислења
3.110
Поени од реакции
180
Кој ја гледаше утакмицата убо виде шо се случи. Судијата изразито неправилно ја делеше “правдата’’. Па ни Саша Матич ни Стиви Вондер немаше да досудат пенал кога се виде чист фал во напад. Истотака и најмалку 4-5 подарени слободни удари на Интер вклучувајќи го и онај од кој го постигнаа вториот гол.


И ќе ви кажам за тие шо имат барем малку самопочит нека не ги изговарат зборојте “Интер е појак’’. Зошто сите знаете дека Интер е најбосиот тим шо постои и никогаш во фер и праведен меч нема да го совлада Милан. Не случајно немат победа од 1997. И покрај 4 повредени и болни играчи од одбраната на Милан успеаја да постигнат само 1 регуларен гол.


Клошари сте не коментирајте само за инает. А Берлускони не е чоек ако дозволи Месина да суди повторно меч во Италија. Толку.
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
Sindikat напиша:
Кој ја гледаше утакмицата убо виде шо се случи. Судијата изразито неправилно ја делеше “правдата’’. Па ни Саша Матич ни Стиви Вондер немаше да досудат пенал кога се виде чист фал во напад. Истотака и најмалку 4-5 подарени слободни удари на Интер вклучувајќи го и онај од кој го постигнаа вториот гол.


И ќе ви кажам за тие шо имат барем малку самопочит нека не ги изговарат зборојте “Интер е појак’’. Зошто сите знаете дека Интер е најбосиот тим шо постои и никогаш во фер и праведен меч нема да го совлада Милан. Не случајно немат победа од 1997. И покрај 4 повредени и болни играчи од одбраната на Милан успеаја да постигнат само 1 регуларен гол.


Клошари сте не коментирајте само за инает. А Берлускони не е чоек ако дозволи Месина да суди повторно меч во Италија. Толку.
malce pripazi na izrazite nikoj ne te navredi :wink: vtoro nemozesh ti da mi kazesh sho da pishuvam inter pobedi taka da INTER E POJAK OD MILAN NESHO PROTIV :icon_mad:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom