Фан Клуб: Милан

Статус
Затворена за нови мислења.

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
abe tepavme sto tepavme ali mozevme i 5.0 da tepame jaki sansi imavme ali aj dobro e i vaka1 ideme dalje vo Liiga Shamioni
i znaci sea odime za Japan oleeeeeeeeeeeeee :pipi:
 

maca_kaka'

тiƒosi јаossoηeјаo
Член од
6 октомври 2007
Мислења
3.515
Поени од реакции
640

победивмееееееееееееееееее
јас мислам дека заслуживме повеке а не ми е јасно зошто вака борбено не играме во сериа А...а почетокот не го гледав и премногу ми е криво не го видов кака....ваков како што е на сликава
 

Пики

amazing happens
Член од
10 март 2007
Мислења
1.923
Поени од реакции
37
Ајде нека ви е честито победава,брaво и за Инзаги(дрвото:)) за новиот рекорд.Утакмицава не беше нешто посебно но не ни очекувавме повеќе.Абе ова Инзаги докажува дека е дрво невидено,во првото полувреме ни прием на топката имаше ни завршница само за во ХОЛИВУД е(само се преправа нешто,тој трга за дрес и судијава суди фаул за Милан :)) после тоа во второто полувреме што промаши со глава :pos: и веднаш потоа дали ја забележавте која фаца ја направи голманот на Селтик :pos: сепак тој сега најдобар стрелец во европските купови со 63 погодоци.
Друго интересно што се случи беше и кога судијата се слизна :pos:
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
152
Ха ха овој Пипо е стварно ѕвер :pos: добра беше фазата на голманото кога шутираше овој со глава...како и да е честито победа
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Честито победа :pipi:

Среќа шо изгубија Шактар, инаку Селтик ... :pusk:
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889

победивмееееееееееееееееее
јас мислам дека заслуживме повеке а не ми е јасно зошто вака борбено не играме во сериа А...а почетокот не го гледав и премногу ми е криво не го видов кака....ваков како што е на сликава
je je je eve ja gordosta na milan ajde sea vo japonija pokazi koj e koj :)
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.512
Поени од реакции
5.506

rossoner stefan

Модератор
Член од
5 декември 2007
Мислења
1.770
Поени од реакции
192
pozdrav do site rossoneri
A.C MILAN FOR EVER IN OUR HEARTS

milan.milan solo kon te milan milan sempre kon te....
Bravo za Milan bravo za Inzagi
WE ARE THE BEST
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.512
Поени од реакции
5.506
Милан не се откажува од Роналдињо
 

Roswell

Tu Sei Tutta La Mia Vita
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.619
Поени од реакции
29
Честитки за победата, првото место во групата и новиот рекорд на незаменливиот ПИПО.
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Можеше да даде уште некој гол, но доволно е... Колку да се затнат муцките на оние што викаа наместена е. Ај сега да ве видам? Каде е наместената?
А за Пипо, џабе дробите, особено фановите на Јуве... Ретко кој ке може да го собори неговиот рекорд, а запаметете дека секој нареден негов гол во Л.Ш. е рекорд. Така да...
 

Roswell

Tu Sei Tutta La Mia Vita
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.619
Поени од реакции
29
Можеше да даде уште некој гол, но доволно е... Колку да се затнат муцките на оние што викаа наместена е. Ај сега да ве видам? Каде е наместената?
А за Пипо, џабе дробите, особено фановите на Јуве... Ретко кој ке може да го собори неговиот рекорд, а запаметете дека секој нареден негов гол во Л.Ш. е рекорд. Така да...
Абе кој сака нека зборува што сака за Пипо. Рекорд со постигнати голови, постигна 2 гола за победа над Ливерпул во финалето на ЛШ. Што повеќе. Мајстор е за голови. Може нема техника и добра контрола на топката, ама кога ја има претставува потенцијална опаснот за противничкиот голман.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom