Фан Клуб: Манчестер Сити

V

Viktoranius

Гостин
Ама ги опнавте, иначе знам сега како се осеќат навивачите на Јунајтед.

Честито победа.
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
А бе и 20 бода да заостануваат Манчестер, пак против нас ќе сте. Тоа само ме радува и потврдува дека и вие знаете кој е најдобрата екипа во Англија. Ви благодарам од се срце!
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Не сме против вас, од каде таа идеја? Едноставно сакаме да сме пред вас, а вие тонете и никој не може да ве запре, жалам. :)
 
F

fantomX

Гостин
А бе и 20 бода да заостануваат Манчестер, пак против нас ќе сте. Тоа само ме радува и потврдува дека и вие знаете кој е најдобрата екипа во Англија. Ви благодарам од се срце!
А не! Пред 2-3 сезони ко ви бгавме 10-15 бода цело време, ама ич ку*о не ме болеше шо прај Манчестер, воопшто не се замарав шо прај па и не знаев ни со кого игра во тековно коло, така да не биди многу сигурен во тоа шо си го напишал погоре. (порочно, немој да се залажуваш себеси!):nenene:

Браво Сити!!!
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
А бе вие 2 сезони изигравте и толку. Навивачите на Челзи се новопечени во оваа професија и затоа информирај се кој е кој во Англија. Не се залажувам, тоа е факт, неоспорен и не може да се побие тоа!
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Ај дискусијава префрлете ја на темата за англиско првенство?:)
 
F

fantomX

Гостин
Немаше друго шо да кажиш по МИЗЕРИЈАВА денешна и се фати за то дека некој бил против вас.
Ако не разбираш, ќе пробам да ти објаснам попросто, никој не против вас бе, само на табелата разликата е 4 бода и сакаме да ве стасаме, а ако сме 20 бода пред вас (ко пред некоја сезона) тогаш ве гледаме исто како сега шо го гледаме еден Виган (без навреда).
И затоа, тагувај си за поразот, не барај си рачки за катастрофата денешна.
Уствари, шо се занимавам со тебе, се гледа дека на секој начин пробуваш да го забошотиш муабетот за денешниот натпревар, и да свртиш на работи кои во моментов се, ама апсолутно небитни, а воедно товјата констатација не е точна
 
F

fantomX

Гостин
Ај дискусијава префрлете ја на темата за англиско првенство?:)
Немаше друго шо да кажиш по МИЗЕРИЈАВА денешна и се фати за то дека некој бил против вас.
Ако не разбираш, ќе пробам да ти објаснам попросто, никој не против вас бе, само на табелата разликата е 4 бода и сакаме да ве стасаме, а ако сме 20 бода пред вас (ко пред некоја сезона) тогаш ве гледаме исто како сега шо го гледаме еден Виган (без навреда).
И затоа, тагувај си за поразот, не барај си рачки за катастрофата денешна.
Уствари, шо се занимавам со тебе, се гледа дека на секој начин пробуваш да го забошотиш муабетот за денешниот натпревар, и да свртиш на работи кои во моментов се, ама апсолутно небитни, а воедно товјата констатација не е точна
Овај пост беше последен, пишав дека не мислам да се замарм појќе:)
 
Член од
28 ноември 2007
Мислења
198
Поени од реакции
0
Честито победа...
Аку бев за Јунајтед...
Поздрав...
 

fantom y

Fuck OFF!
Член од
27 јануари 2008
Мислења
253
Поени од реакции
12
Честито победа, не знам зошто честитам кога нема навивачи на форумов за Сити ама ај! Фер плеј пред се нели??? Тивка е едната половина во Манчестер :cry::cry::cry:
 

Ivajlo

Sexual Harassment Panda
Член од
21 септември 2007
Мислења
127
Поени од реакции
18
Честито победа, не знам зошто честитам кога нема навивачи на форумов за Сити ама ај! Фер плеј пред се нели??? Тивка е едната половина во Манчестер :cry::cry::cry:
Фала фала фантом. Како нема навивачи на Сити. Најголемиот клуб од најголемиот град. Со најдоброто корпулентно типче во нападот.
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Фала фала фантом. Како нема навивачи на Сити. Најголемиот клуб од најголемиот град. Со најдоброто корпулентно типче во нападот.
Ни Манчестер е најголем град, ни Сити е најголем клуб! Во грешка си!
 

Fcu

Член од
10 август 2007
Мислења
585
Поени од реакции
2
Cestito pobeda, taka im trebase na junajted mislea deka se nepobedlivi.
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Cestito pobeda, taka im trebase na junajted mislea deka se nepobedlivi.
Не тропај глупости, да не изјавија некаде јунајтед дека се непобедливи? Ако има таква статија те молам кажи каде е да прочитам!
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Чомбе, имаш 10 000 + теми на форумов, жити све не ја усерувај оваа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom