Фан Клуб: Манчестер Сити

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Портсмут го зеде Дефо од Тотенхем, и сакаше експресно да го продаде Бенџани на Сити, ама изгледа закаснале со папирологијата и сега во тимот Портсмут ги има и Дефо и Бенџани. :)
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Гоооооооооооооооооооољ!

Дариус Васел за 1-0 против Јунајтед! :vozbud:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
2-0 ЈЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
ЦЦЦ Сериозни се Сити .Дали имаат муда и за второ полувреме
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
А бе направете фан клуб анти-Јунајтед, а не овде трици да јадете. Еден од вас не навива за Сити.Ајт!
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Богами треба да си направат таков анти-фан клуб
- кој е за сити тука ??? по пп да ме извести.
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Чомбе и Апокалипто, у чему је проблем? :)
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Нема проблем јас само си барам кој е за Сити по пп да ми каже:toe:

:smir:поздрав за тој што ќе се јави
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Проблем је у томе што нисте навијаци Ситија, тако да можете да писету у фан клуб Челзија ако није ви проблем!
 
Член од
25 март 2007
Мислења
143
Поени од реакции
1
xaxa braos city samo taka na 'sampionite' :D :D :D :D :D koa ke naucat sto e fudbal neka vi javat pak za igra
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Чомбе, колку што имаш ти право да пишуваш овде, толку имаме и ние. Фан клубов е отворен за сите навивачи и симпатизери на клубот. ;)
 
F

fantomX

Гостин
Проблем је у томе што нисте навијаци Ситија, тако да можете да писету у фан клуб Челзија ако није ви проблем!
Док нема провокације, свако че писати где жели.
А, сад у овом лепом тренутку, ја сам велики навијач Ситија.:pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom