Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Сериозен си за ова, не сум ја знаел апликацијава сеа ке ја тестирам. Треба да знам нешто посебно за подесување или слично?



Незнам кој си ама ако не споделиш линк ќе те најдам и ќе си ти згасам интернет :)
Сакаш линк за утакмицава?
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.209
Поени од реакции
4.756
Сериозен си за ова, не сум ја знаел апликацијава сеа ке ја тестирам. Треба да знам нешто посебно за подесување или слично?



Незнам кој си ама ако не споделиш линк ќе те најдам и ќе си ти згасам интернет :)
Да бе, екстра е, вчера баш ја тестирав на Арсенал. Треба само канал да знаеш што ќе дава пренос, го пишуваш во срч барот и ти излегуваат неколкумина што го пренесуваат тој канал.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.617
Поени од реакции
18.088
Почна да мешаш канали со тоа што сакаш да испадниш во право, па цело време зборам избор е на играчот, никаде не реков ќе дојде сигурно или сигурно ќе го избере Јунајтед ако си оди од Реал, а само ти си сигурен во некои работи. Затоа океј, ќе биде. (y)
Научи да разликуваш хипотетичка ситуација како што викам ако е на трансфер листа ќе оди каде што сака тој, ако сака во Јунајтед таму ќе оди наспроти твредење како твоето дека баш ради што не сме го пуштиле Де Хеа, немало Реал да дозволи да оди во Јунајтед. Цело време ти кажувам од играчот зависи.
А за пензија, ја па слушнав во Вардар ќе идел да се пензионира. Ќе бега како сите други во Америка, не е научна фантастика.[DOUBLEPOST=1440937392][/DOUBLEPOST]
Хајнце па што беше авторитет седи не ми збори. До душа тој само прашал и си ги наполнал гаќите кога Ферги му рекол не.
А патем што мислиш за Фиго од Барса во Реал? :icon_mrgr:
Праевме муабет за Бејл и Јунајтед. И да, ако играч сака да иде негде најверојатно ќе иде, тоа не важи само за Јунајтед и Де Хеа.
 
Член од
15 февруари 2012
Мислења
2.680
Поени од реакции
1.805
Маѓепсан голот на Серхио Ромеро :)

Sent from my MI NOTE LTE using Tapatalk
 

Rick Grimes

Manchester United fan.
Член од
11 јули 2015
Мислења
130
Поени од реакции
66
Дај бе некој нека ги банира овие шо замараат за Бејл и Де Геа последниве 15 страни
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Јанузај ќе излезе и ќе се решат сите проблеми. Oh wait...

Срамота е ова од Руни, ги преминува сите граници.
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.170
Поени од реакции
15.981
Руни какви шанси сере, да се прашувам јас би го пратил на клупа уште пред крај на прво полувреме.
 

Rick Grimes

Manchester United fan.
Член од
11 јули 2015
Мислења
130
Поени од реакции
66
Мора да се земе класа напаѓач како поддршка на Руни напред сезонава,инаку ни т од титули нема да видиме
 

Kajgana Shop

На врв Bottom