Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.386
Поени од реакции
3.808
Ајде сега да видиме што ќе изјави Фергусон
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.612
Поени од реакции
11.155
Сите ќе ги фаќа еуфорија во вторник/среда, јас ќе треба да чекам до четврток, со последниот воз.
Ај барем ќе го осетам и тоа чувство.
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.464
Поени од реакции
20.267
Знаете што е уште пострашно :D

Ако не освоиме лига или бар влеземе во финале ... е тогаш резилот ќе биде уште поголем од овој денес ....

Но за едно се сложувам = WE WILL NEVER DIE !!!!!!!!
 
Член од
17 април 2008
Мислења
393
Поени од реакции
41
ОД ОВОЈ МОМЕНТ ПА НА ТАМУ ГИ САКАМ МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД УШТЕ ПОВЕЌЕ !!! СИТЕ ХЕЈТЕРИ МОжЕ ДА ПУШАТ .!.

GGMU !!! SITE SO SE OTKAZAA OD MAN UTD OVAA

VECER A BEA ZA MAN UTD , NE TREBA VEKE FUDBAL DA GLEDAT !A TROFEJO OD LS PA KE DOJDE KAJ NAS DRUGATA GODINA , I TAKA OVAA GODINA SO OVAJ SOSTAV NEMAAME SANSI ZA TROFEJO OD LS
 
Член од
15 март 2008
Мислења
43
Поени од реакции
35
Our greatest glory is not in never failing but in rising up every time we fail.


Glory Glory...
 
Член од
17 април 2008
Мислења
393
Поени од реакции
41
GGMU ! IN MAN UTD WE BELIEVE !!! Samo na ova mesto mozam da najdam luge koi isto mislat so mene , sega site hateri napagaat od site strani duri i mojte drugari me otepaa zaebavajki :S
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
FERGIE PLEASE GIVE THEM HAIRDRYER TREATMENT!!:mad:( па и да летне некоја крампона кај него да му дојде памет, ама да не умре)
 
Член од
17 април 2008
Мислења
393
Поени од реакции
41
GGMU ! IN MAN UTD WE BELIEVE !!! Samo na ova mesto mozam da najdam luge koi isto mislat so mene , sega site hateri napagaat od site strani duri i mojte drugari me otepaa zaebavajki :S
 
Член од
29 јануари 2010
Мислења
1.619
Поени од реакции
1.551
Изгубивме поштено , нема оправдување сепак мислам дека ферги во овие години треба да посвети повеќе внимание на други работи а не на фудбалот! средина (n)
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
7.733
Поени од реакции
7.549
Уште повеќе го сакате клубот?
Зошто? Затоа што испаднавте од најелитното натпреварување во група со Отелул Гаљати, Базел и Бенфика?
Затоа што на 8 утакмици по ред во ПЛ не можете повеќе од еден гол да дадете?
Затоа што испаднавте од Кристал факинг Палас у Карлинг Куп?

Дај соберете мадиња и конструктивно критикувајте кај што треба да се критикува, а има доста за критикување, јас бев сигурен дека можете сезонава до дупла круна со овој состав, а вие играте катастрофално.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom