Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
81.602
Поени од реакции
182.934
Не ми е реално дека тимов има ваква ефикасност жими сѐ, Мурињо да ги имаше играчиве сега ќе нафрлаа на Фелаини.
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
4.415
Поени од реакции
3.891
Не ми е реално дека тимов има ваква ефикасност жими сѐ, Мурињо да ги имаше играчиве сега ќе нафрлаа на Фелаини.

By the way, Тотенхем 0 0 изиграа со Боурнемут, екипата што ја напунивме со 5 комада прошлата утакмица.
 
Член од
22 ноември 2009
Мислења
1.044
Поени од реакции
829
Не ми е реално дека тимов има ваква ефикасност жими сѐ, Мурињо да ги имаше играчиве сега ќе нафрлаа на Фелаини.
Одмна не сме имале волку голема разноврсност во напад. Ако не му иде на Раш тука се Тони и Гринвуд, ако не му иде на Бруно тука е Погба.

Уствари на Бруно му иде цело време добро

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
81.602
Поени од реакции
182.934
By the way, Тотенхем 0 0 изиграа со Боурнемут, екипата што ја напунивме со 5 комада прошлата утакмица.
Проблемот на тој меч беше што Кејн топка не доби цела утакмица.
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
1.240
Поени од реакции
2.669
Mногу паметни измени, и двајцата на жолти што беа, а Ван Бисака невообичаено лош.
Чуден беше Ван Бисака денес, како да му беше љут некому. И Рашфорд треба да го замени, не знам зошто го цеди.
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
4.415
Поени од реакции
3.891
Проблемот на тој меч беше што Кејн топка не доби цела утакмица.
Се прашувам зошто?

Инаку не знам дали ја приметивте реакцијата на Марсијал, погоди пречка, направи асистенција и тимот води 3 0, ама видно незадоволен е зошто му гори под нозе.Знае дека ако не игра и дава голови, не му се пишува убаво.
Ми се свиѓа Оле што немилосрдно маме им еба на тие што забушаваат.
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
4.415
Поени од реакции
3.891

Дечки ова е врвот на 2020, Пол факинг Сколс се курчи со тоа колку е добар тимот.Братов у најдобрите времиња на Мурињо бараше влакно во јајце.
 
Член од
30 јануари 2009
Мислења
309
Поени од реакции
203
Ако дојде Санчо, Гринвуд ќе го потисне на десен бек да игра :D
 
Член од
14 април 2012
Мислења
24.997
Поени од реакции
39.814
Полека се избиструваат трансфер целите, Средњак, Десно крило и CB. Санчо, Грилиш и уште еден. Подобро е да имаш да бираш кој да ти игра, а не да компензираш со Лингардовци и Переировци кога некој ке се повреди.
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
1.240
Поени од реакции
2.669
Полека се избиструваат трансфер целите, Средњак, Десно крило и CB. Санчо, Грилиш и уште еден. Подобро е да имаш да бираш кој да ти игра, а не да компензираш со Лингардовци и Переировци кога некој ке се повреди.
Средњак? 5 играчи имаме во среден ред, без Лингард, Мата и Переира.
 
На врв Bottom