Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
22 ноември 2009
Мислења
1.683
Поени од реакции
2.244
За голот на Гринвуд заслуга треба и на Марсијал да му се даде, добар build up и го изврте Мингс ко дете. Таман се спреми да шутира го виде Гринвуд и дај му на малиов не утиња по втор пат :LOL:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Не ми е реално дека тимов има ваква ефикасност жими сѐ, Мурињо да ги имаше играчиве сега ќе нафрлаа на Фелаини.
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
Не ми е реално дека тимов има ваква ефикасност жими сѐ, Мурињо да ги имаше играчиве сега ќе нафрлаа на Фелаини.

By the way, Тотенхем 0 0 изиграа со Боурнемут, екипата што ја напунивме со 5 комада прошлата утакмица.
 
Член од
22 ноември 2009
Мислења
1.683
Поени од реакции
2.244
Не ми е реално дека тимов има ваква ефикасност жими сѐ, Мурињо да ги имаше играчиве сега ќе нафрлаа на Фелаини.
Одмна не сме имале волку голема разноврсност во напад. Ако не му иде на Раш тука се Тони и Гринвуд, ако не му иде на Бруно тука е Погба.

Уствари на Бруно му иде цело време добро

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
By the way, Тотенхем 0 0 изиграа со Боурнемут, екипата што ја напунивме со 5 комада прошлата утакмица.
Проблемот на тој меч беше што Кејн топка не доби цела утакмица.
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Mногу паметни измени, и двајцата на жолти што беа, а Ван Бисака невообичаено лош.
Чуден беше Ван Бисака денес, како да му беше љут некому. И Рашфорд треба да го замени, не знам зошто го цеди.
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
Проблемот на тој меч беше што Кејн топка не доби цела утакмица.
Се прашувам зошто?

Инаку не знам дали ја приметивте реакцијата на Марсијал, погоди пречка, направи асистенција и тимот води 3 0, ама видно незадоволен е зошто му гори под нозе.Знае дека ако не игра и дава голови, не му се пишува убаво.
Ми се свиѓа Оле што немилосрдно маме им еба на тие што забушаваат.
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263

Дечки ова е врвот на 2020, Пол факинг Сколс се курчи со тоа колку е добар тимот.Братов у најдобрите времиња на Мурињо бараше влакно во јајце.
 

fcwiz@RD

Supreme Сasual Dating Real Women
Член од
30 јануари 2009
Мислења
459
Поени од реакции
376
Ако дојде Санчо, Гринвуд ќе го потисне на десен бек да игра :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom