Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
17 септември 2008
Мислења
642
Поени од реакции
485
Ајде, доста е плуќање и по Берба и по другите. Секој може да има лош ден...Фали Руни и тоа многу фали, но тоа е што е. Сепак е второ коло. Сигурен сум дека на крај пак ќе бидиме први во групата !
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.851
Поени од реакции
14.249
ќе видат они во швицарска :D
на крај ќе пејат мој је живот швицарска
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.575
Поени од реакции
20.843
Ајде не бидете плачкоци брееееее , па и најдобрите некогаш имаат лош ден !!! Базел може еднаш да го изненади Манчестер Јунајтед , се знае после тоа што следи ::: демолирање !!!!!

Glory Glory Manchester United !!!!
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.851
Поени од реакции
14.249
Ајде, доста е плуќање и по Берба и по другите. Секој може да има лош ден...Фали Руни и тоа многу фали, но тоа е што е. Сепак е второ коло. Сигурен сум дека на крај пак ќе бидиме први во групата !
абе групата е помината него ќе видиме кој е несреќникот што ќе игра со нас во финале :icon_mrgr:
 

dwa

Член од
19 февруари 2006
Мислења
2.233
Поени од реакции
349
Едноставно не ми се верува ...

Глори Глори !!!
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.413
Поени од реакции
37.622
Готово е крај. Не навивам веќе за Јунајтед, местачи, клошари, незнат да играт.. Немат пораз од Мај месец, леле трети сме во групата, први сме во Англија, леле утре на училиште ќе ме зафркаваат, леле ме паднаа вкладилница,судија педер, Ферги оставка, Бербатов нема појма, Де Геа нека си оди, глупи... ( за тие што не им е јасно, користен е сарказам..)
Не требаше да го пишеш тоа во заградата, да посмеевме малку, одма ќе ти се нафрлеа со разни пцовки. :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Дали имам астрална проекција или нешто слично во заблуда сум , ама не ми се верува дека со оние 3-3 ... бравос алал да му е ....
 
Член од
22 мај 2011
Мислења
134
Поени од реакции
34
Дај бе више прекинете со тој муабет дека била местена, не е ова Ринија-Кожуф ебате. Уште ли не научивте дека Ферги едноставно не се замара за по групи, гледа само да помине, праи комбинации со формации и играчи. Од што не се замараа и една година не поминаа групи ако ви текнува. :D
И тогаш Бемфика у група ја имавме.. :)..
Следно коло мора сигурни 3 поени..па ке се дише полесно, инаку ми ги искинаа нервите денес не би сакал да коментирам друго ..
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.496
Штета што повеќево од тука гледаат од 2008 фудбал, може ќе извршеа самоубиство од Егзетер кога испаднавме, кој ќе ги носеше на душа :(
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.675
Поени од реакции
9.291
Е место да си обезбедиме пласман во првите 3-4 кола и да си играме растеретено и да си го ладиме, сега под притисок ќе мора да бркаме победа во секој од наредните 4 натпревари...во најлесна група си прајме компликации :tapp:
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.366
Поени од реакции
4.893
Ќе може модератор да ме банира од темава?? најозбилно..
 
Член од
30 мај 2009
Мислења
10.148
Поени од реакции
23.274
Aко тепаја сега немаше да е интересно понатаму, без нервози не то вистинското.:D
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Штета што повеќево од тука гледаат од 2008 фудбал, може ќе извршеа самоубиство од Егзетер кога испаднавме, кој ќе ги носеше на душа :(
Ами Џени веќе не можам ни да ве читам вака вие постариве членови , нели Манчестер Јунајтед цели високи амбиции? Не смее ваква киксови да се прават?Секако дека сум разочаран и не ми се верува од резултатов, како може во рок од 10-15 мин да си дозволат да примат 3 комади?Зарем играме уличен фудбал? На улица сме па на 10 мин утакмица и ги наштеловаја?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom