Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
10 декември 2010
Мислења
6.260
Поени од реакции
7.263
НЕ БЕ НЕ НЕ ДОАЃА ДИ МАРИЈА У МАНЧЕСТЕР, НЕ НИ ТРЕБА КАЈ ЌЕ ИГРА, А И ДА ГО САКАМЕ ЌЕ ОТИДЕ У ПСЖ ЗА ПАРИ #ПИЧКАПРОДАДЕНА
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.617
Поени од реакции
11.158
Everyone at MK Dons away breaks out into ARGENTINA ARGENTINA ARGENTINA! #MUFC

 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.386
Поени од реакции
3.808
Ајде нека е честито трансферот на Ди Магија и многу титули да освои во клубот и тимски и иднивидуални. :) Инаку ми се допаѓа што вечер ЛВГ им дава шанса на Јанко, Пауел и Џејмс. (y)
 
Член од
22 ноември 2009
Мислења
1.716
Поени од реакции
2.374
Ушињата уште толку му пораснале на сликиве од среќа на Анѓеле :D
Шинџи на кое ниско ниво стигна т.е довлечкаа, од главна ѕвезда у Германија и Европа стигна да игра против Mилтон Донс, нека го продадат, нека тера кариера во друг тим сигурно ќе блеска.
 
Последно уредено:
B

Beck's

Гостин
"Moji roditelji morali su da nađu još po jedan posao kako bi mogli da zarade dovoljno da mi kupe kopačke. To je nešto što će me pratiti dok sam živ. Sećam se da su moje dve sestre išle bose zbog toga da bih ja imao kopačke za trening".

"Roditelji su radili u rudniku. Živeli smo gotovo užasno, a takav je bio i njihov posao. Kada smo sestre i ja odrasli morali smo i mi da radimo sa njima. Ja sam kopao u rudniku od desete do 15. godine i potom pomagao u dostavi namirnica u gradu. Bio je to težak posao",

"Kada sam počeo da igram za Rosario Sentral, trebalo mi je pola sata do trening centra. Majka me je svakog dana vozila biciklom. Ali, sa nama je morala da ide i moja mlađa sestra, jer nije imao ko da je čuva. Ja sam sedeo pozadi, a sestra na volanu. Tako je bilo i kada je bila zima i kada je bila kiša... Verujete li mi da je to trajalo sedam godina?"

OD TRNJA DO RUŽA - ANGEL DI MARIA!


go nacekav na fb pa da go spodelim
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.386
Поени од реакции
3.808
Howard Nurse ✔ @howardnurse
Follow

Di Maria a major boost for #mufc but expecting at least one more deal before 2300 BST on Monday.
Уште Билнд и јас би бил презадоволен од тоа како одиграме на овој летен преоден рок.[DOUBLEPOST=1409078157][/DOUBLEPOST]
Дајте стрим со време? :)
Еве ако имаш Ејс стрим пушти го 3-тиот екстра е (y).
 

The Edge^

the force
Член од
11 јуни 2011
Мислења
2.882
Поени од реакции
2.397
Ајде добредојде Анѓеле нек ти са угоде :icon_mrgr:

Само CAROT сега ајде. Никој не ни е попотребен сега отколку него.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Анѓеле од работа,браво,сФака част.Со среќа да го користите :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom