Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
7 октомври 2011
Мислења
9.377
Поени од реакции
11.748
Огден касни добри 4-5 дена
Неќна на твитер сам си кажа , го ретвитна интервјуто на Гери и ЛВГ и пиша Gary is doing his best to put me out of a job или слично. Па сварно ,нема ништо ексклузивно за нас пишано од кога дојде ЛВГ
 
Последно уредено:
Член од
24 март 2010
Мислења
15.205
Поени од реакции
25.939
Неќна на твитер сам си кажа , го ретвитна интервјуто на Гери и ЛВГ и пиша Gary is doing his best to put me out of a job или слично. Па сварно ,нема ништо експлузивно за нас пишано од кога дојде ЛВГ
Никој нема. Тешко дека и Гигс ги знае целите пред да се заврши работата. :D
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.205
Поени од реакции
25.939
Нееее ,не е до толку мрднат ваљда :icon_lol:
Да ги знаеше Гигс ќе завршеа уз муабет до некој од овие од Class of '92, па ќе почнеа шпекулации. Ептен затворен круг е ова, тешко повеќе од двајца да знаат. :D
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.536
Поени од реакции
43.001
Кога сме кај Гигс заприметив оти ептен му се изретчила косата летово. xD
 

Red Man

we do what we want!
Член од
6 јуни 2007
Мислења
2.057
Поени од реакции
1.947
Објавија и ББЦ, 60 милиони фунти, останатото во бонуси. Честито нов играч, нек се угоде :)
А кога ќе ми текне пред околу 2 недели кога пишуваше: „Не тресете глупости, нема шанси да го купат Ди Марија, не ни треба...“ итн. :icon_mrgr: И не се труди да се правдаш, нема потреба. Малку души очекуваа вакво нешто и веруваа дека ќе се случи ова. :) Ајде за арно за убо! :свиркам:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
А кога ќе ми текне пред околу 2 недели кога пишуваше: „Не тресете глупости, нема шанси да го купат Ди Марија, не ни треба...“ итн. :icon_mrgr: И не се труди да се правдаш, нема потреба. Малку души очекуваа вакво нешто и веруваа дека ќе се случи ова. :) Ајде за арно за убо! :свиркам:
Ама зашто читате само тоа што ви одговара?

Секако дека бев и уште сум против само Ди Марија да стигне. Ама тоа не значи дека не ме радува. Милијарда пати кажав дека е одличен играч, класа играч што покрива 10 позиции. Не смееме да запреме тука, тоа е цаката, ни фалат уште двајца во средина, еве Митен кажал за Блинд и за уште еден играч Видал/Де Јонг, било кој, ни фали копачиште за овие напред да имаат слобода.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.536
Поени од реакции
43.001
Јас мислам дека за средина Де Јонг ни е далеку подобра опција од Блинд. Класичен копач е, нема заебанција кај него. Топка минува - човек не минува. :D Со Херера заедно и Мата пред нив би била интересна формацијата. Руни сакал не сакал левото крило мора да го фаќа. :D
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.157
Ова со Ди Марија имаме среќа што ПСЖ, Барца и остала багра се во ситуацијата во која што се...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom