Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.659
Поени од реакции
10.972
Доколку тепаме вечер, ја запечатуваме 19тата титула во премиер, дефинитивно.
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.386
Поени од реакции
3.808
Осеќаам дека вечер Руни кеоерш ии в ечре натпреварт вечр немада биде лесно ама мислам дека ќе победиме 0-2.
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Осеќаам дека вечер Руни кеоерш ии в ечре натпреварт вечр немада биде лесно ама мислам дека ќе победиме 0-2.
WTF ??? :pos2:
Ај ако може пвреод, овааај превод ... :)

А за конечниот исход делиме исто мислење, очекувам победа 0:2
Come On United
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.406
Поени од реакции
543
Gose007 мисли дека вечер Руни ќе го реши натпреварот и дека нема да биде лесно.
 

Rooney's Temper

in front of Old Trafford
Член од
14 јуни 2009
Мислења
2.888
Поени од реакции
2.653
VDS, O'Shea, Smalling Vidic, Evra, Valencia, Carrick, Anderson, Nani, Rooney, Chicharito
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
Добар состав, очекувам победа!

Бербатов не е ни на клупа. :helou:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.480
Поени од реакции
42.849
Ми се допаѓа составот.. Ќе има газење по крилата, а и со Андерсон на средината ќе се игра многу поофанзивно.. Напаѓачите очекувам да си ја завршат работата и да обезбедат победа со по едно голче.. ГЛОРИ!
 

Eric The King

Why always us!:)
Член од
21 април 2010
Мислења
3.297
Поени од реакции
1.245
Тврд натпревар, Њукасл засега имаат повеќе од играта но ние имавме подобри шанси за гол!
Се надевам на гол или два во второто полувреме :)
 
A

apidrone

Гостин
Смолинг ми е некако несигурен, неколку панични реакции имаше, исто Гигс некако слабо денеска (не коментирам причини). Руни страшна шанса промаши, додуша не како таа на Бербатов, малку откосо, али ипак сам на сам со голманот беше. Мораме да се уозбилиме у 2ро полувреме. Гигс аут - Валенсија ин.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom