Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
13 август 2023
Мислења
651
Поени од реакции
1.563
Ова долговлачење со менаџерот во период кога треба да започнат со пазарење на играчи, ми е прв и поголем минус кај ИНЕОС.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
9.132
Поени од реакции
7.611
Ова долговлачење со менаџерот во период кога треба да започнат со пазарење на играчи, ми е прв и поголем минус кај ИНЕОС.
Не им е ни прв нема да им е и последен.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.750
Поени од реакции
6.695
Меѓу избрканите од составот на Англија и нашиот екс капитен :ROFLMAO: . Ќе може да тркне до Миконос со last minute понуда.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
9.132
Поени од реакции
7.611
Меѓу избрканите од составот на Англија и нашиот екс капитен :ROFLMAO: . Ќе може да тркне до Миконос со last minute понуда.
Добро е ќе е спремен за почетокот на сезоната и он и Рашфорд, за трансфери да си го прашаат нашите а па и што мора да си арчиме пари на клубот нека има за дивиденди. :D
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.861
Поени од реакции
63.637
Меѓу избрканите од составот на Англија и нашиот екс капитен :ROFLMAO: . Ќе може да тркне до Миконос со last minute понуда.
Не е избркан, повреден е. За разлика од Грилиш, Медисон и овој од ливерпул.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.536
Поени од реакции
43.002
Ни денес немало да има одлука. Ми изгледа дека Инеос се обидуваат позадински да договорат некој, а во исто време сакаат да го чуват Тен Хаг како џокер.

Многу време помина веќе во секој случај и се почна по малку да изгледа дури и аматерски.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
9.132
Поени од реакции
7.611
Ни денес немало да има одлука. Ми изгледа дека Инеос се обидуваат позадински да договорат некој, а во исто време сакаат да го чуват Тен Хаг како џокер.

Многу време помина веќе во секој случај и се почна по малку да изгледа дури и аматерски.
Спремни клубови ни ги собраа играчите нашиве, експертите додека се договорат кој да биде менаџер отиде возот за битни играчи. Нека се носат со виорот.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.750
Поени од реакции
6.695
Спремни клубови ни ги собраа играчите нашиве, експертите додека се договорат кој да биде менаџер отиде возот за битни играчи. Нека се носат со виорот.
Барем да продадеа нешто ама изгледа и за тоа не ги бива. А и ретко кој ги сака нашите (под)просеци со големи плати. Најтешкото е што мора да се продаде нешто пред да се купи, и затоа се си мислам дека Бруно ќе биде жртвеното јагне овде. Ќе лета за 80ина мил еур, па со тие пари да се крпи остатокот од тимот, а оваа варијанта не ми се допаѓа баш.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
9.132
Поени од реакции
7.611
Барем да продадеа нешто ама изгледа и за тоа не ги бива. А и ретко кој ги сака нашите (под)просеци со големи плати. Најтешкото е што мора да се продаде нешто пред да се купи, и затоа се си мислам дека Бруно ќе биде жртвеното јагне овде. Ќе лета за 80ина мил еур, па со тие пари да се крпи остатокот од тимот, а оваа варијанта не ми се допаѓа баш.
Жртвено јагне ќе е Каземиро 90%. :gjavol:
 
Член од
29 октомври 2023
Мислења
285
Поени од реакции
374
Ех ако е јак карактер Коби тогаш нема да има проблем,а ако е слаб и се плаши тогаш можеби и нее тоа што мислиме дека е.
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.421
Поени од реакции
4.911
Ех ако е јак карактер Коби тогаш нема да има проблем,а ако е слаб и се плаши тогаш можеби и нее тоа што мислиме дека е.
Бриии маино виновен а оризаров решава судоку со голманот на Исланд
 
Член од
29 октомври 2023
Мислења
285
Поени од реакции
374
Бриии маино виновен а оризаров решава судоку со голманот на Исланд
Не реков ја кој е крив, акцентот беше за новинарите дека ќе го изедат, јас на тоа си мислам не кој е крив
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.421
Поени од реакции
4.911
Не реков ја кој е крив, акцентот беше за новинарите дека ќе го изедат, јас на тоа си мислам не кој е крив
Грешка е цитатот, не беше за тебе него за “експертите” и новинарите
 

Kajgana Shop

На врв Bottom