Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
29 октомври 2023
Мислења
281
Поени од реакции
370
Плаче Рашфорд се да му ебам,плачам ја од емоции ајде колку толку ја испраа сезоната дда не биде катастрофа
 
Член од
13 август 2023
Мислења
634
Поени од реакции
1.510
Требаше да најдат заеднички јазик со Варан, сигурно ќе прифатеше намалена плата, и секако да се донесе стопери, а Варан да се користеше повремено. Тоа би било win win ситуација.
 
Член од
13 август 2023
Мислења
634
Поени од реакции
1.510
А зошто бе не играат вака секоја утакмица бе пичката материна да им ја ебам, види ги колку можат кога ќе даваат сите 100%.

И Онана мораше да прими уште еден глуп гол како шлаг на тортата.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.797
Поени од реакции
63.404
Оној стаорецот Ратклиф го изгушка Пеп, а со Тен Хаг не се ни поздрави, ќе го набрка божем тој е крив.
И јас го забележав овој момент. Не изгледа добро.

 
Член од
22 ноември 2009
Мислења
1.716
Поени од реакции
2.374
Наместо да земат таму да избркаат доктори, терапевти и други клати врата земај плата луѓе, тие сакаат да го бркаат човекот што во две години две титули ни донесе и три финалиња игравме. Fuck logic...
 
Член од
15 јули 2009
Мислења
3.398
Поени од реакции
3.304
Наместо да земат таму да избркаат доктори, терапевти и други клати врата земај плата луѓе, тие сакаат да го бркаат човекот што во две години две титули ни донесе и три финалиња игравме. Fuck logic...
Ова само кај нас го има.
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.728
Поени од реакции
5.402
Член од
15 јули 2009
Мислења
3.398
Поени од реакции
3.304
| BREAKING:

#mufc will conduct a season review next week — including the performance of Erik ten Hag — before deciding on the next steps for the club.

This reported by the reliable [@David_Ornstein/@lauriewhitwell]
 
Член од
29 октомври 2023
Мислења
281
Поени од реакции
370
| BREAKING:

#mufc will conduct a season review next week — including the performance of Erik ten Hag — before deciding on the next steps for the club.

This reported by the reliable [@David_Ornstein/@lauriewhitwell]
Хаха воа или нема врска со животот или и оваа хиерархија не знае кај тера, или па лош ПР, ако тие на толку време не направиле анализа сегга ли ќе ја праат
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.797
Поени од реакции
63.404
Мислам дека е одлучено со Тен Хаг, само што нема смисла денес да кажат. Веројатно дека Орнстин и ке ја има ексклузивата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom