Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
19 март 2011
Мислења
12.879
Поени од реакции
14.314
Што ќе ми биде мило ако изиграме нерешено,они подобри а за нас еден пенал во 90+:sneaky:

Моментално кој од кој е...
 

TheGeneral

Арогантно копиле
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.212
Поени од реакции
583
Еииии, грешка извини..

Валенсија нека оди понапред, па во второ поофанзивна игра.. Мада, искрено не ми се верува да направиме пресврт.. Ај глори!
Е ај, глори!
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.532
Поени од реакции
17.891
:facepalm: штета за детево еј какви два гола ни дадоа:cuc:цц не ми се веруа
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.598
Поени од реакции
20.945
Уффф јак гол примивме .... секоја чест за Линдегард ...
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Ние треба да играме вака, не тие. И пак нека го ставаат Валенсија бек кога Рафаел е спремен. Знам дека ова немаше врска со двата гола ама имаше и те како врска со нашата игра.
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.598
Поени од реакции
20.945
Е тоа е јас што го зборам цело време ... у тимов нема играч што игра на природна позиција и цело време се ротираат ... уште фали да се менуваат и со голманите и крај на приказната . Цело време се ротира без врска ... се ставаат играчи на Ш позиции и играат слабо ..... цело време нешкој се одмара за наредната утакмица да ја изигра како инвалид. Замисли сеа Де геа не брани 10 утакмици по ред и го стави на дерби со Челзи ....

Знам дека сите го поштуваат овдека фердинанд но човекот е потрошена роба ... игра на ниво за второлигашки клуб веќе некое време.
 

Vidic15

Капитенот
Член од
2 јули 2009
Мислења
591
Поени од реакции
487
Руни-Берба е денес убиственото дуо за Њукасл.Осеќам дека ќе ги напуниме :гомце:(сликовито ви го прикажувам Newcastle) уште во прво полувреме.Гадно некое чувство иам дека ќе ги потопиме баш поради таа среќа што ја имаа на театарот а богами како играа со Ливерпул...
Само Валенсија да почне,таму по десната страна има да си трчка као на нива,Гигс исто сакам да стартува во средината со Керик.Ме мрзи уште да објаснувам верувајте ми само денес убедливо славиме:icon_mrgr:
Ако промашам...казна си чекам:D
Како само ги отворивме тоа чудо едно.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.638
Поени од реакции
43.426
Симпсон, мамето да ти го ебам! И претходната спаси чист гол... :mad:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom