Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
19 март 2011
Мислења
12.879
Поени од реакции
14.314
Нејке да е на арно,игра=0.Потсека многу на играта пред месец ипол.Оваа сезона кога сме имале негатива на полувреме немаме тепано.
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Сеа кој да дојде на гол, Кушчак?
Ме нервираш со постов и колку и да не сакам мора да ти реплицирам , пиша некој за Линдегард нешто?
Или колку да се пиши нешто?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Па не ми реплицирај.
--- надополнето: 4 јануари 2012 во 21:50 ---
Епа ова не се брани не е ништо Линдегард крив Рио требаше подобро да затвори
Абе и ДДГ не беше крив за некои голови па му ја бараа главата тука. Само се водам по други критериуми. А со играва од прво полувреме не заслужуваме ни нерешено. Руни е катастрофа, Гигс две му намести, овој спие.
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Ваљда последен пат е ова што ќе те прашам, зошто не ми одговори на прашањето горе што го поставив?
КОЈ ГО СПОМНА ЛИНДЕГАРД ? ЈАС НИГДЕ НЕ ВИДОВ ДА ПИШАЛ НЕКОЈ ИЛИ ОЧИВЕ МЕ ЛАЖАТ?
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.532
Поени од реакции
17.891
Не ми се свиѓа ова што го глем слаба игра наместо ние да праемо шансе они ја држат средината колку и да нејцем да признаем мислим дека мора да се купи некој играч од средина
 
B

BooBojan

Гостин
Не знам што да кажам освен дека Њукасл едноставно не стави во џеб,ни ја растури играта.Одбрана-нестабилна,средина-стерилна,малку подвижна крила-лошо многу лошо напад-без компас.
Сантон царува по лева страна Нани и Валенсија ги стави во џеб.
Сега во второ полувреме Парк-Рафаел Гигс-Андерсон Читарито-Бербатов
Рафаел-Рио-Џонс-Евра
Валенсија-Керик-Андо-Нани
Руни-Чичаро
И мислам дека ќе ги добиеме.
 

The Edge^

the force
Член од
11 јуни 2011
Мислења
2.882
Поени од реакции
2.397
Сите спиат.
Карик спие Нани спие Руни спие Бербатов у офсајд спие. Човек што е со топката нема на кој да ја даде никој не се открива сите спиат, па да ти ебам. И видовте сега како Линдегард ја исфрла топката? Освен некои промени на полувреме не ни оди на арно, ептен сме статични. Е сега не сум сигурен зошто, дали зошто Бербатов игра, па нема некој како Чича да ја живне, треба баш да приметам тоа.
 

TheGeneral

Арогантно копиле
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.212
Поени од реакции
583
Сеа кој да дојде на гол, Кушчак?
Аман бе Фросе. Тва саа изгледа как да си чекала да го примаме, на било каков начин, па да си ги мереме. Ц ц ц... Ај нека примаме оште еден таков па да докажеш на тие шо серат за секоо грешка посебно. Знам оти не го мислеш тва, ама така изгледа. Остави.
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.209
Поени од реакции
4.756
Петиција црнците да се ограничат во премиер лига!
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.638
Поени од реакции
43.426
Абе ова не е ФАН КЛУБ ЊУКАСАЛ
Еииии, грешка извини..

Валенсија нека оди понапред, па во второ поофанзивна игра.. Мада, искрено не ми се верува да направиме пресврт.. Ај глори!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom