Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
21 март 2015
Мислења
1.257
Поени од реакции
1.131
Кога го ја удри Шо со рака и судијата покажа вар дека ке гледа, тогаш го тресна шишенцето, а неколку секунди пред тоа беше стартот на Зума над Роналдо
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.925
Поени од реакции
10.553
Sve super samo neka ne legnuva ko Van Gal :D

Sent from my SM-A325F using Tapatalk
Тоа беше единствена реакција против судиите ама веќе беше зрел за кикање иначе претходно не се помрднуваше од столче а потегот му беше многу јак хаххаах


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.925
Поени од реакции
10.553
Sve super samo neka ne legnuva ko Van Gal :D

Sent from my SM-A325F using Tapatalk
Тоа беше единствена реакција против судиите ама веќе беше зрел за кикање иначе претходно не се помрднуваше од столче а потегот му беше многу јак хаххаах


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.550
Поени од реакции
62.474
Задоволен сум од ова. Ни треба подобрување во поглед на дадени голови од прекин, со оглед на тоа колку високи играчи имаме.

Исто така сум изненаден од Варан колку брзо се вклопи, и колку лесно се враќа во позиција, дури и кога браниме контри.

 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.689
Поени од реакции
7.272
Задоволен сум од ова. Ни треба подобрување во поглед на дадени голови од прекин, со оглед на тоа колку високи играчи имаме.

Исто така сум изненаден од Варан колку брзо се вклопи, и колку лесно се враќа во позиција, дури и кога браниме контри.

Мене ми е мило сам што Ајсмен не го гледам секој натпревар.
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.290
Поени од реакции
4.695
Mnogu si duhovit gleam,ne ne sakam cirkuzant za trener,ok e

Sent from my SM-A325F using Tapatalk
Не барам да е циркузант да паѓа како ван гал или да се беси како Конте ама па и треба вака промена кога пререкува на судии и се буни за одлуки
 
Член од
1 јули 2012
Мислења
2.290
Поени од реакции
6.597
Јас баш и не сум задоволен од одбраната. На 5 од 6 утакмици до сега примивме гол. За сега победуваме и тоа поминува неприметено, али овој сегмент мора хитно да се поправи. Нема борба за титули ако секоја утакмица примаш гол. Нападот, не секогаш ќе биде во ситуација да испорача повеќе од еден, два гола. Мегваер некако климаво ја почна сезонава. Баш сега со Варан до него, треба да биде порастеретен. Варан е скоро перфектен сега за сега.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom