Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.655
Поени од реакции
9.235
Оле баш добри замени направи по црвениот. Роналдо требаше околу 60 да излези, зошто треба играч кој ќе трча повеќе.

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk
 
Член од
24 јануари 2015
Мислења
1.742
Поени од реакции
1.170
Без разлика на црвениот картон, срамота е волку да се повлечеме и да не се обидеме барем да ја задржиме топката во наш посед, па и да шутнеме понекогаш. Па мајкуму играме претив Јанг Бојс, а не против ПСЖ илил Сити.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
 
Член од
6 септември 2021
Мислења
228
Поени од реакции
345
Нека излага Роналдо оти црно ни се пишува, со 8 играчи се браниме, како 2 помалку да имаме.
Автоматски споено мислење:

:tapp::tapp:
Muabetot od vchera.Ne e izgovor crveniot.Ne znam dali ja gledash Sevilla so crven shto pravi. Tri 100% shansi za 2-1 imashe,duri Salzburg pochna da se brani.I so crven sramota e da se branish protiv Young Boys
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.687
Поени од реакции
7.271
Без разлика на црвениот картон, срамота е волку да се повлечеме и да не се обидеме барем да ја задржиме топката во наш посед, па и да шутнеме понекогаш. Па мајкуму играме претив Јанг Бојс, а не против ПСЖ илил Сити.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
Фред не е споспбен да задржи топка и да диктира темпо се што може да трча а и воопшто немаме човек кој знае да задржи топка нитупак да диктира тимпо.
 
Член од
16 април 2008
Мислења
2.509
Поени од реакции
2.348
Кои беа паметните измени?
Ако ставиш напаѓач на оваа средина си пак со играч помалку!
Против Јанг Бојс да ја затвориш играта без разлика на тоа што имаш играч помалку. Чиста срамота. И да,еве ти ја измената.
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.464
Поени од реакции
20.267
Еве што прават глупите измени на Солскер, ја решаваат утакмицата. Нула за менаџерот и нула за цел тим кој остана на терен. Бруки!!!

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.413
Поени од реакции
42.672
Ајде Лига Европа ќе земеме оваа сезона. (y)


Едноставно, Солскјер нема менталитет да води голем тим. Ван Бисака ја заеба со глупиот црвен, ама тим што претендира да ги освои најголемите титули вакви утакмици ги добива и со 10 души како ништо. Ние се уплашивме и ИМ ДАДОВМЕ да не победат.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.705
Поени од реакции
6.627
Пичка ви мајчина! И Лингурињо и Оле со 100те измени кој не знај кај тера. И Бисака шо ја еба утакмицата класика Лајпциг ни се случи од лани. In game менаџментот на Оле е влезен во минус :facepalm:
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.007
Поени од реакции
5.324
Лингард племе да ти изнаебам дебилско, бел ден да не видиш во клубов веќе, абе ни во резерви да не те видам
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Да бе Лингур мојот човек, се топам пд среќа кога ќе го видам.
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.464
Поени од реакции
20.267
Ја незнам како после сите катастрофи што сме ги имале со Лингард, човекот успеа да влезе во тим. Лингард е добар играч за Вест Хем, ама не е добар за Манчестер Јунајтед. Толку !!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom