Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 февруари 2009
Мислења
121
Поени од реакции
7
Ајде ајде денес е големиот ден и е првиот дел од епската пресметка Баерн - Јунајтед. Се надевам дека денес Ферги ќе го игра Рафаел поради брзината на Рибери и Парк ќе биде во прв состав! Glory, glory Man United!

Головите на Тошиќ!:smir:Првиот!:pipi::pipi::pipi:


браво за тошич. се знаеше дека има капацитет во него шом ферги го зема :) а ѓи видов и другиве голови ама пеналот што го сутираше новакович ме збуни :tapp: а можеби и режисерот бил збунет :pos2:



п.с. ајде вечер со среќа ни е па ако ништо друго барем гол у гости да постигнеме :smir:
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
Уф, головите на Тошич се супер. :smir:

Вечер очекувам сите да изиграат максимално до последна сила, без разлика кои 11 ќе бидат на теренот. Очекувам како против Милан на Сан Сиро, да чекаме повеќе на контри и прекини, ама не и да се затвориме и само да се браниме.

Мој тип:
1-2
 

pain_killer

Invictus
Член од
27 јули 2007
Мислења
4.536
Поени од реакции
2.222
Еве едно интересно интервју на кое налетав на cтраната од Eurosport

линк
 
B

BooBojan

Гостин
Ја не знам шо вие мислите за натпреварот како ке заврши ама јас веке си го изиграв фино сингл 2 2.5 коеф. на 1000 денари. И Лион-Бордо на 400 X-1 5.75
 
Член од
29 јануари 2010
Мислења
245
Поени од реакции
12
Вечер сакам да ги растураме на Баерн:vozbud:
 

Kanal 88

Несопирлив
Член од
7 февруари 2010
Мислења
15
Поени од реакции
22
Претчувствувам дека вечерва пак ќе има пресврт, 1-2 за нас. Ќе оди некој во Шенклис? :)
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.691
Поени од реакции
11.093
Претчувствувам дека вечерва пак ќе има пресврт, 1-2 за нас. Ќе оди некој во Шенклис? :)
Јас не, бујрум кај мене ако сакаш вазни ке летаат :pos: Не сум за во јавност кога игра манчестер, сељак станувам!
Со господ напред, вечер после фудбал да трчаме голи низ градов, со манчестер пешкирчиња на нас :pos:

Glory!!!
 
В

Вори

Гостин
Среќно!
И да ги утепате овие гомнари,на живци што ми одат.
 
S

StereoLove

Гостин
:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:

Дојде и овој ден,паника ме фака:tapp:адреналинот се покачува секој изминат час:nesvest:Изгледа дека вечерва ке мора да има до нас болнички коли за секој случај:pos: :pos: :pos:
Искрено се надевам дека ке победиме,голем оптимист сум за вечерашниов дуел.Се надевам дека ке се повтори играта од претходните натпревари.
Руни пак да експлодира,исто така и Валенсија.
Не ми е гајле дали ке игра Робен или не, битно е ние да изиграме на потребното ниво.

Којзнае како му е на Ред Девил.Срекник еден:uvo:

Инаку ве гледам и ви се чудам.Баталете го Филе,нека навива и за Ливерпул ако сака,или за Грција,Русија нека не ве интересира,Многу коментари кои беа непотребни се испишаа.Што било-поминало:toe:

И тоа дека Лам бил подобар од Евра ке го видеме вечер.:nesum:
Баталете ги споредбите,ке видеме на теренот:pipi::back:
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
5.970
Поени од реакции
3.574
Mмногу расположени делуваат на сликине. Ќе има голчина.. :D
 

hYstericAl

Front Bumper
Член од
10 март 2010
Мислења
336
Поени од реакции
305
Јунајтед во посета на САД и Канада летово

Баш летово ќе идам у Канада :vozbud: Имам некои роднини таму и најверојатно ќе идам Јуни/Јули :D
Друже јас чекам американска виза другиот петок .. гледам и во Хјустон ќе одат, треба да сум во еден град многу блиску до Хјустон, така да обавезно ќе го посетам само ако биде се ок.

СЕ ЗА МАН УТД :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom